Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A katicabogaras, feketemacskás...

A katicabogaras, feketemacskás sorozat tulajdonképpen hány éves kortól ajánlott? Sosem nézem, valamiért undorodom tőle.

Figyelt kérdés
Mert nekem a 6 évesen nézi, de a videó megosztón azt láttam hogy ez a két gyerek? mintha meztelenül feküdne a takaró alatt. Ez most paródia, vagy ne engedjem hogy többet nézze mert ez ilyen alapból?
2022. jan. 22. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Miről van szó?
2022. jan. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Wikipédián azt írják, 12 éves kortól ajánlott, amivel egyet is értek.


Nincs benne semmi meztelenség, az biztos csak fanmade videó volt.

Ez egy aranyos sorozat iskolásokról Párizsban, ahol szuperhősök vannak és szupergonoszok, szinte minden rész igazából egy sémára épül (gonosz pillangó megszállja az elkeseredett hétköznapi embert, jön Katica és Feketemacska, van egy kis ugrabugra, harc, aztán Katica meggyógyítja a megszállottat, a világ a helyére kerül).

Én azért ajánlanám kicsit idősebb kortól, mert nagyon gyorsan beszélnek benne, van benne harc, a főszereplők már gimisek, ha jól tudom, és a szerelem az egyik fő téma a sorozatban. De csak kézfogás, meg szájrapuszi történik benne.

Azért is ajánlanám nagyobbaknak, mert vannak dolgok, amiket ők jobban értenek, például egy részben a gonosz pillangó hatására csak rímekben tudnak beszélni, ami a kisöcsémet idegesíti, és nem ért belőle semmit, míg egy nagyobb gyerek érzi annak a művészi értékét. Vagy egy részben volt, hogy Feketemacska megvédte Katicát a harc közben, és ahogy hozzáért, önkéntelenül elkezdett dorombolni, ami a nagyobbaknak romantikus.


Én hat évesen még a Kisvakondot is imádtam. :)

2022. jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és mivel tinédzser rajongói vannak a sorozatnak az említettek miatt, ezért ők készítenek a videómegosztókra kicsiknek nem való tartalmakat, ezért szerintem mindig ellenőrizd, hogy mit csinál a gyereked a neten, és nem elég annyi, hogy mesét néz, akkor minden ok. Pl. az Én kicsi pónimnak is vannak 50 éves férfi rajongói, képzelheted, milyen fan videók vannak fent róla. A tévében nézni a legbiztonságosabb.
2022. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindig nézem hogy miket néz, ezért döbbentem meg, hogy ez most mi.
2022. jan. 22. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:
1000% hogy fanmade videó volt, ilyet sosem mutatna a Disney. Egyébként aranyos kis mese, ha tehetem mindig megnézem még így 19 évesen is, mert hasonlít egy gyerekkori kedvencemre, a Született Kémekre.
2022. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!