Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok harcában nem volt...

A Trónok harcában nem volt ilyen jelenet? Csak én emlékszem rosszul?

Figyelt kérdés
Most újranézem a sorozatot a szüleimmel, és mintha kimaradt volna egy jelenet. Emlékeim szerint Olenna egyszer azt mondja Tywinnak, hogy a gyermekei közül Tyrion hasonlít rá legjobban. Elképzelhető, hogy kivágták volna a szinkronos verzióból? Vagy csak én fantáziáltam az egészet?

2022. jan. 28. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen jelenet a könyvekben van és Genna mondja Jaimenek.
2022. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

*

"Jaime," she said, tugging on his ear, "sweetling, I have known you since you were a babe at Joanna's breast. You smile like Gerion and fight like Tyg, and there's some of Kevan in you, else you would not wear that cloak... but Tyrion is Tywin's son, not you. I said so once to your father's face, and he would not speak to me for half a year. Men are such thundering great fools. Even the sort who come along once in a thousand years."

2022. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!