Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyennek tartjátok Gal Gadot...

Milyennek tartjátok Gal Gadot színésznői kvalitásait?

Figyelt kérdés
Most nem az egyértelműen 10/10 pontos külsejére vagyok kíváncsi, hanem kimondottan a színésznői tehetségére, ti mit gondoltok róla, mennyire tehetséges?

2022. febr. 2. 22:39
A kérdező szavazást indított:
Oscar-díjas tehetségű
kiváló színésznő
eléggé jó színésznő
picivel átlag fölötti
teljesen átlagos
átlag alatti, gyengécske
kifejezetten gyenge színésznő
borzalmasan rossz színésznő
nagyon ingadozó, egyik szerepben kitűnő, másikban pocsék
nem tudom, nem láttam még tőle semmit
21 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Persze, szép szintén, meg tehetséges stb stb.
2022. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
A színészeket a kezdeti időszakban úgy futtatják fel, hogy kiemelik 1-2 előnyös tulajdonságát, amiben kitűnik a tömegből. Van, aki harcművész, vagy szépen mosolyog, stb... Gal Gadot karrierjét arra a tulajdonságára építették fel, hogy ő zsidó. Csak ezt hangsúlyozták ki, amikor elindult a világhír felé és megkapta az első nagyobb szerepeit. Nekem semmi bajom a zsidókkal, vele sincs, hisz szemmel látható, hogy kellemes a megjelenése, meg tudja tanulni a szerepeit, a kamera előtt sem mozog esetlenül, na pont a származását kihangsúlyozni, nekem kicsit erős.
2022. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!