Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Doctor Who"/"Ki vagy,...

A "Doctor Who"/"Ki vagy, doki?" mennyire jó/nézhető sorozat?

Figyelt kérdés

2022. febr. 3. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

A régin nagyon érződik, hogy régi.

Az új jó.

2022. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Én inádom
2022. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Heavenly Host 77 ***** válasza:
100%
Az új jó és nézhető
2022. febr. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem, az újat talán negyedjére nézem. A régit is néztem egy ideig, tetszett is csak elfelejtettem hol tartok.

Azt tudom tanácsolni, nézz bele, legfeljebb kikapcsolod.

2022. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az új sorozat első 1-2 évadja kicsit olyan, amit túl kell élni, vagy akár kihagyni, esetleg keresni olyan tippeket, hogy melyik epizódokat fontos belőle megnézni, hogy a főbb dolgokat megismerd és aztán, ha elkap a gépszíj, illetve beindul a sorozat, utána már úgysem lesz vele gondod.


RetroShock csatorna csinált egy nagyon jó ajánlót. Ő is azt mondja, hogy az első pár évad alapján le is mondott róla, de aztán adott még egy esélyt neki és elkezdte értékelni, megkedvelni.

https://www.youtube.com/watch?v=S36KVaHu6qI


Szerintem is jók a meglátásai. Állati jó sztorik és megoldások vannak a Dr Whoban időnként, de néha nagyon gagyi, értelmetlen dolgokat is megcsinálnak, csak mert bármivel lehet szabadon kísérletezniük és úgyis kellenek kevésbé erős epizódok is, így néha a másik irányba is képesek nagyon elszállni.

2022. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xp ali ***** válasza:
Nagyon jó sorozat. :) A kedvencem az összes közül. Nem a feketefehérre gondolok. De nekem nehezen érthető, gyorsan és túl angolul beszélnek. Szal én angol felirattal nézem. Érdemes elölről nézni, mert sokminden csak akkor nyer teljes értelmet, de elvileg anélkül és érthető. Sajnos egyre kevesebb új rész készül.
2022. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Az újak közül az első két évaddal semmi baj nincs. Ellenben a 11 - 12 évadok... :D
2022. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az új sorozat az 1-8. a kedvencem, a későbbiekben már kezd egy új irányt venni a sorozat, az én meglátásom szerint tönkretették az egyik legjobb sorozatot, remélem a 60th-s visszatérés hoz valamit ami kitart a későbbiekben is.
2023. okt. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!