Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik voltak a Trónok harca 3....

UshariScar kérdése:

Kik voltak a Trónok harca 3. és 4.évad főgonoszai?

Figyelt kérdés

Sok helyen így van leírva hogy:

1.évad:Cersei és Jaime

2.évad:Joffrey

3.évad:?

4.évad:?

5.évad:Ramsay

6.évad:Ramsay

7.évad:Cersei és Éjkirály

8.évad 1.fele:Éjkirály

8.évad 2.fele:Cersei



2022. febr. 6. 13:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Joffrey, Frey-ek, Boltonok.
2022. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1 Joffrey? Lehet bár őt hármadik évadban így írják sok helyen "Secondary Antagonist" és a negyedikben pedig "Supporting Antagonist"
2022. febr. 6. 13:35
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy főgonosz.

Vagy akkor legyen egy főgonosz.

Pl Cersei miért lett levéve a 7.évad-ig erről a listáról? Tudtommal nem tért meg.

2022. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azért mert Cersei csak Másodlagos gonosz volt olyan tehát nem volt nagyobb fenyegetés mint a főgonosz(ok) 2.évadtól - 6.évadig. Bár igazad van Cersei szerintem az 1.évadtól a 8.évadig főgonosz.
2022. febr. 6. 13:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

FŐgonosz szerintem egy történetben csak egy lehet, maximum kettő.

Értem én hogy a TH valamilyen szinten kivétel de szerintem így sincs értelme a kérdésnek.

Habár Cersei az utolsó gonosz aki meghal, a könyvek és az első pár évad alapján az Éjkirály tekinthető az egyetlen igazi főgonosznak.

2022. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja igaz mert az Éjkirály az igazi ellenség bár ő a 4.évadban jelenik meg először és egészen a 8.évadig kibírja. Bár én Kisujjt "Petyr Baelish" is annak veszem mert ő miatta indúl el a sorozat cselekménye mert ő az aki megölte Jon Arryn ami miatt kirobbant a Trónok Harca meg ő fordított mindenkit egymás ellen szinte.
2022. febr. 6. 14:17
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az Éjkirály mint olyan a 4. evadban jelent meg, sőt, csak a rajongók miatt lett ő az Éjkirály, de a Mások már a legelején ott voltak, velük kezdődött az egész sorozat
2022. febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Tudom láttam az 1.részt megtámadták az Éjjeli őrség felderítőit.

Bár találtam még egy listát:

Viserys:1.évad

Joffrey:1.-4.évadig.

Tywin:1.-4.évadig.

Petyr:1.-7.évadig.

Cersei:1.-8.évadig.

Roose:2.-6.évadig.

Ramsay:3.-6.évadig.

Főveréb:5.-6.évadig.

Euron:6.-8.évadig.

2022. febr. 6. 14:39
 9/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk én egyszer beírtam googleba még régebben hogy ki a GOT főgonosza és az Éjkirályt adta ki a legtöbb helyen. Ez az első fantázia ami jól összezavart ezen térén mert a Gyűrűk úrában még könnyen kitaláltam hogy Sauron a főellenfél/főgonosz.
2022. febr. 6. 14:41
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Hát, ha főgonoszban kell gondolkodni akkor nagyon elsiklottatok a tényleges mondanivalója felett a történetnek.


A lényege az lenne, hogy nincs gonosz, nincs jó, hanem emberek vannak. Emberek motivációkkal, sérelmekkel, ideológiákkal. Nincs gonosz ember, csak olyan aki a céljai érdekében ossz dolgokat tesz. Nincs jó ember sem, mert a világban ha érvényesülni akarsz akkor valamennyire be kell mocskolni a kezed.

2022. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!