Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak magyarok, akik nézik/is...

Vannak magyarok, akik nézik/ismerik a BFDI sorozatot? (Battle For Dream Island)

Figyelt kérdés
Én kiskoromban sokat néztem, de kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok róla.

#sorozat #tárgy #internetes sorozat #bfdi #battle for dream island #flash animáció
2022. márc. 15. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én gyereknek néztem, pedig akkor még nem is nagyon tudtam angolul. Persze nem mondtam senkinek de elég furán éreztem magam amikor én például egy angol nyelvű mondhatni gyerekes animációt néztem amelynek a lényege az hogy életre kelt tárgyak vetélkednek egy szigetért addig a többi "menő" osztálytársam a valóvilágot meg éjjel-nappal budapestet lesték.
2023. febr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Overgame58 válasza:
Én őszintén középiskola első évében leltem rá, és mára már az egyik kedvenc sorozatommá vált. Inspirációt hozott a rajzoláshoz és azóta unalmamban nyomok egy két rajzot a füzeteimbe, és minden héten a táblára rajzolok két karaktert hogy így is promózzam a sorozatot. Csak az a problémám hogy kevés magyar fan van, vagy csak nem futok össze velük a neten.
jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!