Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más is észrevette, hogy...

Más is észrevette, hogy teljesen gyermetegek lettek a filmek?

Figyelt kérdés
Szuperhős-filmek, Harry Potter-filmek, Gyűrűk ura-filmek stb. Ezekkel van tele minden. Mindegyik egy kaptafára készül, és iszonyú gyermetegek. Gyakorlatilag a mai filmek egy közepesen értelmes tini értelmi és érzelmi világának felelnek meg. Amolyan videójáték-filmek. És képesek rajtuk filozófálni meg lélekelmezni, meg hatalmas nagy társadalomkritikát beléjük látni a tinik vagy a tinikorban megrekedt emberek. Más szerint is nagyon elsekélyesedtek a filmek?

2022. márc. 16. 22:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
74%
Szerencsére itt vagy a világnak TE, aki megmondja a tutit. :D kajak zseniális, hogy ezt te elhiszed és ennyivel többnek gondolod magad.
2022. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
73%

Tessék, rengeteg példát gyűjtöttek össze:

[link]


Mellesleg ha szembe mész a forgalommal az autópálya közepén, elég ostoba dolog azzal nyugtatgatni magad hogy te úgyis tudod hogy mindenki más a hülye, és te egyedül márpedig akkor is a jó irányba mész...

2022. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

#11: Nem vagyok jobb, mint mások. De örülnék, ha a közönség nem elégedne meg ezekkel a gyermeteg mesefilmekkel. Nem azzal van a baj, hogy valami fantazi vagy sci-fi, hanem hogy közhelyes, giccses, gyermeteg stb.


#12: Igen, ezek ilyen nem túl mély falvédőigazságok.

2022. márc. 17. 18:44
 14/35 A kérdező kommentje:
De egyébként még azzal sincs bajom, hogy léteznek ilyen filmek, csak ne ez lenne az általánosan elfogadott, és ne vennék sokan annyira komolyan, hogy pl. egy szuperhőstörténeten elkezdenek filozófálni.
2022. márc. 17. 18:45
 15/35 anonim ***** válasza:
77%
A 6. vagyok. Mi lenne, ha nem foglalkoznál azzal, hogy más mire pazarolja az idejét? Tudod vagyunk sokan, akik az ilyen "gyermeteg" filmek világában érezzük jól magunkat és ha ez neked nem tetszik, így jártál. Én például komolyan veszem, akár film, akár anime a téma és ha nem tetszik, hogy mi megy a tévében, nyugodtan dobd ki, legalább spórolsz a havidíján és az áramon.
2022. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
#15: Mondom, attól, hogy valami fantazi, sci-fi, anime, még nagyon is lehet komoly témája. De amikor egy film arról szól, hogy valaki bőrszerkóban és maszkban küzd a bűnözés ellen, vagy varázslóiskolába jár, ahol varázslótanítók tanítják, akkor azért azt nem kéne túl komolyan venni.
2022. márc. 17. 19:08
 17/35 anonim ***** válasza:
77%
Hát ezen idegeskedhetsz tovább, mert én és a hozzám hasonlók, igen is komolyan vesszük. De te mérgezd magad nyugodtan tovább azzal, hogy idegesít, hogy mit gondolnak a vadidegen emberek.
2022. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
#17: Hány évesek vagytok? A mesét ne keverd össze a mese bőrbe bújtatott művészettel!
2022. márc. 17. 19:22
 19/35 anonim ***** válasza:
73%
Más bajod nincsen? Mondom, ne foglalkozz azzal, hogy más mit csinál és mit néz, inkább fogalkozz magaddal?
2022. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
67%
Kár vitatkozni, el kell fogadni, hogy itt mindenki hülye és csak ő helikopter, de szerintem menj kopogtass inkább valamelyik filmstudiónál és add elő nekik a gondjaid, hatalmas karrier előtt állsz.
2022. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!