Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új Batman film lett olyan...

Az új Batman film lett olyan jó, hogy rangosabb filmes díjakat is elnyerjen (történet, zene, színészi alakítás, stb kategóriákban)?

Figyelt kérdés

Batman (The Batman):


[link]



2022. márc. 18. 14:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Én végig unatkoztam a filmet
2022. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Valószínűleg inkább technikai díjakat fog kapni, ha fog.


Korábban is készültek közönségkedvenc filmek, amik alig kaptak nagyobb díjakat. Nincs ezzel semmi gond szerintem.

2022. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Van pozitívuma, gotham city úgy lett beállítva mint amit a képregényekből lehet ismerni.


Viszont a színészválasztás pocsék volt (emós bruce wayne?) A macskanő karaktere teljesen felesleges volt. Maga az antagonista tevékenysége érdekes volt, a rejtvény gyilkosságokkal viszont értelme nem volt a tettének, egyszerűen nem lett felvezetve mit miért csinál

2022. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nagyon tetszett a film és a színészi alakítás.Oscart biztos nem fog kapni,de valami kissebb díjat talán
2022. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Nekem momentán iszonyatosan átjött Robert Pattinson karaktere Batman formában, Bruce Wayne filmes karaktere egy kissé elvont antiszociális milliárdos szerep... nálam amióta sötét lovag létezik Christian Bale az IGAZI Batman ő is lesz mindigis... mégis ez nagyon durván jó film lett, mint gyàrtásilag, történetbe, karakterekbe Zoe nagyon átjött macskanőbe úgyszintén kissé Alfred szerepe volt fura, egy komornyik aki nagyon nagy szerepet vállal Bruce éltèben mégis keveset szerepeltették sőt megis halt... kissé nagy fordulat, talán több fűződés lehetett volna..

De ami mindigis hiányzott ez a relytéjes, nyomozós Batman.

Sokkal reálisabb volt amikor ugrált akkoris ezzel a drótpuskával ami emberi-,fizikai határokat nem feszegetett ha úgy esett fàjt ha jól akkoris... ilyen egy ember.. kissé a Bale-es Batman olyan irreális repkedős már már tényleg szuperhősös alak...

Összességèben nagyon nagyon jó film lett..díjakat még lehet nyerhet bàr nem olyan visszajelzések jöttek

2022. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!