Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Smart tv-n a netflixen miért...

Smart tv-n a netflixen miért nem birom teljes képernyőben nézni egyes filmeket?Alul és felül is van egy nagy fekete csík,és kicsit idegesítő.Valami megoldás van rá?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy 4:3-as TV-d van, vagy csak rosszul van beállítva a képarány.
2022. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De csak a netflixen,máshol mindenhol jó
2022. márc. 22. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak alul és felül van, vagy oldalt is, egy keret? Torz a kép megjelenése? Az a legvalószínűbb, hogy 21:9-es tartalmat nézel 16:9-es tévén, ami normális. A tévé menüjében be lehet állítani, hogy mindent nyújtson 16:9-re, de akkor torzul a kép. Eldöntheted, melyiket szeretnéd.
2022. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha,így már világos,köszönöm :D
2022. márc. 22. 14:43
 5/5 A kérdező kommentje:
És hogy kell pontosan beállitani,hogy mindent nyújtson?Próbáltam már mindent,de a netflixre egyik se érvényes,meg alapból ha benne vagyok a netflix applikációban akkor nem is tudom módosítani a méretet
2022. márc. 23. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!