Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jo horrorfilmek/vígjátékok?

Valakivagyvalami kérdése:

Jo horrorfilmek/vígjátékok?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani Jo horror filmet vagy vígjátékot?

Horrorok amiket mar lattam:

A fiu2

A rettegés haza

Ahol a gonosz lakik

A gyermek

A masik lany

Idegleles Csernobilban

Oculus

Jessabelle

Mártírok

Hirtelen ennyi jutott eszembe

Koszonom ha valaki segit



2022. ápr. 15. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

A Démonok között összes részét ajánlom nekem nagyon tetszett...talán más horror mostanában nem is.


Játékból meg egyértelműen a Resident Evil-ek, mondjuk az új része nekem annyira nem tetszett, de az is elég fas.a.

2022. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Koszonomm

Démonok kozott 1,3 lattam 2 meg nem de megnezem

Meg a vigajatekot is megnezem tenyleg koszonom

2022. ápr. 15. 23:47
 3/8 anonim ***** válasza:

A fiu1

A texasi láncfűrészes 2013 (nem tudom a sorrendet)

Aki bújt, aki nem

Fűrész 2004

Az

2022. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszikee
2022. ápr. 17. 02:01
 5/8 anonim válasza:

REC 1,2

Annabelle 1,2 a 3. nem annyira jó.

Wrong turn 1-5 ,a 6 és 7 nem jó. (ha szereted a slashert)

Gyilkos elmélet

2022. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Insidious-t mindenképp nézd meg, főleg az első 2 részét, ha a többit nem is, azok nagyon ütnek
2022. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cubina ***** válasza:

Vaklárma, Csupasz pisztoly 1,2,3, 33 és fél, Drágám add az életed, Haláli fegyver, Halálos fegyver 1,2,3,4, Örömapa, Dumb és Dumber, Nekem 8, Truman Show, Állj, vagy lő a mamám, Top Secret, Ikrek (Schwarzenegger és Danny de Vito-val), Hantaboy, Jackie Chan összes filmje, Dzsungel George, Hat nap, hét éjszaka, Bogaras Joe, Amerikába jöttem, Beverly Hills-i zsaru, Beethowen, Ace Ventura állati nyomozó, Addams Family, Indiana Jones trilógia, vicces is, kalandos is, Jumanji, Mrs. Doubtfire, Jó reggelt, Vietnám, A kétszáz éves robot Robin Williams-el, Quantum Leap az időutazó, Sliders, és még van rengeteg. Ezek mind vígjátékok, sorozatok,

hatalmas színészekkel. Ha idősebb vagy, biztos láttad, ha fiatal, akkor mindenképp nézd meg, én fetrengtem a nevetéstől mindegyiken. 100-szor is megnézem, és nem unalmas. 90-es évekből valók, akkor gyártották a legjobb filmeket, sorozatokat.Annyira mások a mostani filmek, én nézni se bírom egyiket se.

Meg is fogom nézni mindet szép sorjában. Mindegyik fenomenális, hiába a "kőkorszakban" készültek. :D

2022. máj. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cubina ***** válasza:
Kétszáz éves ember, nem robot, elnézést. :)
2022. máj. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!