Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Adam Sandler mitől ennyire...

Adam Sandler mitől ennyire megosztó színész?

Figyelt kérdés
Majdnem annyi utálója van, mint kedvelője
2022. ápr. 17. 17:43
 1/4 TR75 ***** válasza:
94%
Mert egy bitang jó színész, aki 90%-ban rossz filmekben játszik.
2022. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert elvan azzal, hogy csinál valami középszerűt, ami néhol vicces, néhol cringe és kapja a nagy pénzeket érte. Nyilatkozta is már, hogy nem nagyon érdekli, hogy milyen minőségűek a filmjei, a lényeg, hogy szórakoztasson (vagy valami ilyesmi) és én tökre megértem. Nyilván nem az ő filmjei a kedvenceim, de vannak tényleg viccesek. Ettől függetlenül én is sokszor fogom a fejem, hogy mennyi értelmetlen baromság van benne, amit semmiképpen sem tennék bele a filmjeibe.


Csak hogy egy példát mondjak, ott az 50 első randi című filmje. Tök jó és megható, de abba is bele vannak erőltetve az ilyen piszok kellemetlen "viccek", például az a gondozó nő... Meg sok más is.


Sokan ezt nem tolerálják neki.

2022. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Mert a nézők értelmi képességei sem ugyanazon a szinten vannak. Pl egy 14 éves kamasz fiúnak biztos fergetegesnek számítanak Sandler altesti "poénjai", de a felnőttek közül sok embernek van valódi humorérzéke. A.S teljességgel humortalan, és tehetségtelen, sima színésznek is rettenetes. Viszont rengeteg pénze van, így olyan filmet csinál magának, amilyet csak akar, és sok embernek még tetszik is ez. Ezt ő maga mondta.
2022. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A 2000-es évek elején jó filmjei voltak. Persze azokban is mentek a fentebb említett sajátos vicceskedései. Ezek sokszor fárasztóak, illetve sokaknak lehet hogy nem is vicces. De nálam elmentek. Én pl a Távkapcs, illetve az 50 első randit tartom a legjobb filmjeinek. Van mondanivalójuk, nem csak a vicceskedés van. A Nagyfiúkat középszerűnek tartottam mindig is. Egy adott filmbe belenyomtak több humoros fazont, aztán ennyi.
2022. máj. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!