Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Severance: Helly R. öngyilkoss...

Severance: Helly R. öngyilkossági kísérletét mégis hogyan tudta eltitkolni Cobel?

Figyelt kérdés

Ezt a részt nem értettem. Egyrészt a liftben akasztotta fel magát és pont akkor váltott az outiera, amiközben még fuldoklott, másrészt mondják is, hogy napokig kórházban volt.

És amikor kiderül, hogy Helly valójában egy Eagan, akkor beszélget az apjával és ő is megemlíti, hogy Helly majdnem megölte őt.


Nem értem akkor, hogy mi volt ez a Cobel kirúgásos dolog. Amúgy is eltitkolták volna az öngyilkosságot, mert a propagandát tolják csak a különválasztásról. Illetve nem értem azt, hogy hogyan nem tudtak róla vagy ki nem tudott róla?



2022. ápr. 21. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem az outie is el akarta titkolni, hisz az nagyon ciki lett volna neki, hogy az innie-je ennyire meg akarja hiúsítani, hogy ott dolgozzon.

Elvégre az jó marketing fogás volt, hogy az Eagan lány is alávetette magát ennek a procedúrának. És ha kiderült volna, hogy neki sem jön be, az nagyon rossz reklám.

2022. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!