Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lennétek Hürrem szultána a...

Lennétek Hürrem szultána a Szulejmán c. sorozatból? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
Én azért lennék, mert nagyon jó érzés lehetett az az őszinte és tiszta szerelem, ami Szulejmánnal volt köztük. Ugyanakkor meg elég terhes egész életedben azért küzdeni, hogy ne végezzék ki a gyerekeidet..

2022. ápr. 22. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az „őszinte, tiszta szerelem” abból állt, hogy a csajt, miután elrabolták és végignézte a családja lemészárlását, eladják, mint egy lovat, aztán higgyük el, hogy beleszeretett a gazdájába, aki teljhatalommal rendelkezik fölötte, és amúgy folyton kúr más nőket is. Ez nem szerelem, ez legfeljebb Stockholm-szindróma.

2022. ápr. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
96%

#1 teljesen igazad van ,ráadásul hogy lehetne azt meg szeretetnek is nevezni hogy pl megígérte neki mikor felvagta a hurrem a kezet hogy nem lesz más nője ,aztán erre meg nem tartotta be ,pedig látta h bele örül a hurrem és meg a hurremnek mondta hogy “te is elvetted mahidevrantol a boldogságot “vagy valami ilyesmi de ez a lényeg.Szóval én ilyet meg az ellensegemnek sem kivannek,nem

hogy annak akinek Ja meg amúgy azt mondom h a legjobban szeretem .Szóval kész vicc nm tudok mit mondani már rá .a Szulejmán meg egy jó nagy ,érzelmi szadista g.ci..

2022. ápr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hú, erre nem is emlékeztem, hogy ilyet mondott a Mahidevránról... ez is szemétség volt, elvégre nem Hürrem kérte, hogy odahurcolják, ő teljesen boldogan leélte volna az életét a falujában az ottani pasijával is. Szulejmán vette el Mahidevrán boldogságát, nem feltétlen azzal, hogy már nem szereti, mert azt nem tudja irányítani, de azzal kiszúrt vele, hogy ennek ellenére ott tartja maga mellett, és a szeme láttára édeleg a Hürremmel.
2022. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért nem vennék mérget, hogy a valóságban is olyan szerelmes volt az uralkodóba, mint ahogy azt a sorozatban próbálják beállítani. Sokkal inkább meglátta a lehetőséget a szultán szerelmében, hogy ezáltal valamelyest kiemelkedhet a rabszolgasorból.
2022. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hitelesebb is lett volna a sorozatban a sztori, ha úgy mutatják, hogy Szulejmán szereti Hürremet, Hürrem meg ezt kihasználja, hogy manipulálni tudja.
2022. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamiféle érzelmi kötődés biztos, hogy kellett legyen köztük. Azért azzal nem tudok teljesen egyetérteni, hogy nem szerettek egymást, Hürrem meg csak kihasználta. Nekem valahogy nem ez jön le. A másik meg, hogy ezt az egészet az akkori világhoz, korhoz kell viszonyítani. Akkor ez volt a szokás és a törvény, a teljesen megszokott hétköznap.
2022. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!