Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jim Carrey őszintén aggódik a...

Jim Carrey őszintén aggódik a 2022-es Batman filmmel kapcsolatban, vagy csak simán irigy?

Figyelt kérdés

"Jim Carrey-t aggodalommal tölti el az új Rébusz, fél, hogy a valóságban is megjelenhetnek a Batman ellenségéhez hasonló őrültek"


[link]



2022. ápr. 24. 14:18
A kérdező szavazást indított:
Őszintén aggódik
Csak simán irigy
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Hogy őszintén mondja-e, azt nyilvánvalóan rajta kívül senki sem fogja neked megmondani, de mégis mire lenne irigy?
2022. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Őrültek, terroristák, (sorozat)gyilkosok eddig is voltak, sőt már a film, mint szórakoztatóipari termék megjelenése előtt is voltak. Ha valaki ilyesmit tesz, az önmagában beteg elmére vall, nem tehetőek felelőssé se a filmek, se a könyvek, se a videójátékok. Aggodalomra ugyan van ok miattuk, de nem a film miatt, az irigységet nem igazán tudom értelmezni ebben az esetben.
2022. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy irigy, szerintem komolyan gondolja. De nem ez az első sorozatgyilkosos film, ott van pl. a Hetedik. Az szerintem sokkal vészesebb lehet ilyen utánzósdi szempontjából. De egyébként ez egy érdekes kérdés, hogy mit szabad filmre vinni. Pl. sok filmes nem volt hajlandó filmet csinálni terroristákról, nehogy ötleteket adjanak nekik, amikor az USA felé irányuló terrorizmus fellángolt.
2022. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak irigy.
2022. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!