Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki lenne a legjobb...

Szerintetek ki lenne a legjobb választás Batman szerepére?

Figyelt kérdés
Megnéztem az új Batman filmet de sajnos ismét kaptunk egy (szerintem) alkalmatlan Bruce Wayne-t. Abszolút nem hiteles a szerepben de kb az összes szereplő eléggé erőltetett gyenge színvonalat hozott. A főgonosz Riddler sem volt túlzottan komolyan vehető mint ahogy az 5 perces kivágott jelenetben látható Joker sem keltette fel az érdeklődésemet. Próbálták a film elején azt a látszatot kelteni hogy Batman milyen félelmetes de valahogy nem igazán ijedtem meg tőle. Végig mosolyogtam a harcjeleneteket engem abszolút nem győzött meg az alakítás. Ennél jobban csak a félmeztelen jeleneteknél nevettem jobban mert az kimondottan értelmetlen volt. Egyszerűen nem tudom mit akartak mutogatni ezen a vékony kissrácon? Szerintetek ki lenne a legalkalmasabb Bruce Wayne? Én azt mondom hogy Scott Adkins mint harcművész abszolút megállja a helyét egy hasonló izomzattal pl mint Boyka szerepében. Ugyan a magassága nincs meg a szerephez de azt kamera trükkökkel lehet orvosolni. Kaszkadőr biztosan nem kéne nagyon és amúgy abszolút Bruce Wayne fejszerkezete van. A másik aki ugyan szőke de az simán alakítható viszont azt a hatást kelti egy batman jelmezben a sötétben hogy ez egy hegyomlás csávó akitől azért beszarnak a bűnözők éjszaka. Ez Alan Ritchson. Testalkatra magasságra abszolút eladható lenne Batmannek és ha fordítana pár évet a harcművészetekre (nem erre a krav maga szintű ólomkatona mozgásra gondolok mint a Nolan féle Batman) akkor simán lehetne egy karakterhű szerepet kihozni belőle. Ez természetesen a saját véleményem ha valakinek tetszik Robert Pattinson mint Batman azt elfogadom de ettől még nekem nem tetszik ezt is el kell fogadni. Ezért a kérdésem nem a Pattinson fanoknak szól kérem ők ne is válaszoljanak.

2022. ápr. 30. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok mondani olyan mostani színészt, aki kellően férfias és megfelelő lenne a szerepre.
2022. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 még Henry Cavill is szóba jöhetne de erre sincs semmi esély már. Most Pattinsonnal fog jönni még 2 film biztosan és ezek a személyek akik alkalmasak lennének már mind kiöregednek addigra.
2022. ápr. 30. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Letitia Wright
2022. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Christian Bale az igazi Batman
2022. máj. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor is Bale az igazi Batman
2023. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!