Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan filmet mondani...

Tudnátok olyan filmet mondani ami nagyjából megfelelel nekem és a barátnőmnek is? Többi lent.

Figyelt kérdés

Filmet szeretnénk nézni csak az a baj hogy ebben nagyon mások vagyunk én horror minden mennyiségben ő pedig már egy akciófilmtől is megijed. Én nem akarok vicces filmeket nézni ő meg nem akar horrort.

Hogy tudnánk dűlőre jutni? A válaszokat előre is köszönöm



2022. máj. 4. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor nézzetek drámát, vagy sci-fit! Ha az sem jó, tévézzetek külön! :)
2022. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát mivel én lány létemre horror fan vagyok én más kedvéért sem vagyok hajlandó mást nézni. 😂 Max horror vígjáték attól csak nem ijed meg. :D
2022. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kompromisszum. Mindketten engedjetek kicsit, legyetek nyitottak, de ne erőltessétek rá a másikra a saját akaratotokat. Ha ő fél, azzal nem tud mit kezdeni, de annyi jó film van, ami nem félelmetes. Sci-fik, drámák, vígjátékok vagy akár ötvözeteik ezeknek. Csomó életrajzi film, amik érdekesek.


Kb minden második film jó, amiben Tom Hanks benne van és szerintem kb egyik sem félelmetes.


Kapj el, ha tudsz

Terminál

Számkivetett

Forrest Gump

Halálsoron


Stb


De vannak romantikus drámák is, amik tök jók.


Szerintem a Nász-ajánlat is ilyen vagy a Csillagainkban a hiba, esetleg a Szerelem második látásra (2019)


De vannak nem annyira durva akciók is.


Nincs alku

A belső ember

Deja vu

2022. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2/ Ugyanilyen vagyok. Tudsz ajánlani valami jó vígjátékot amitől ő se ijed meg és én se unom végig? Mert eddig csak gagyikat láttam.
2022. máj. 4. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Shrek
2022. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2.-es vagyok hát ez a baj hogy én a horror vígjátékokat se szeretem annyira :D


De a "Sípolj, ha tudod mit nyeltél tavaly disznóvágáskor" - t régen rengetegszer néztem meg az nekem nagyon tetszett. Ha nem láttátok előzetest nézzétek meg. :)

2022. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6, Köszi megnézzük!
2022. máj. 4. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy tetszett? :)
2022. máj. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából még nem aznapra terveztem hanem valamikor később mert 1 hétre fogunk menni osztály kirándulni és estére kell valami.
2022. máj. 5. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!