Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok arról,hogy...

Mit gondoltok arról,hogy Ncuti Gatwa fogja játszani a 14.doktort?(Doctor Who)

Figyelt kérdés

#doktor #Doctor Who #Ncuti Gatwa
2022. máj. 8. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A színészek már nem érdekelnek, csak az írók adják már vissza a DW szívét és lelkét :(
2022. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem számít, de sokan elő fognak hozakodni a kvótás hőbörgéssel (fehér férfiak után fehér nő, most fekete férfi, aztán a következőnek már tolószékes transznak kell lennie).
2022. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én anno David Tennant miatt kezdtem el nézni a sorozatot, mert megakadt rajta a szemem, leginkább a haján. :D Most kicsit csalódott vagyok, mert ebben a színészben én semmit nem látok, ami megfogna (külsőre), de remélem a legjobbakat. Remélem, hogy neki is összedobnak valami ütős megjelenést, meg a sztoriba is visszatér a korábbi lendület. Azt amúgy nem vonom kétségbe, hogy biztos jó színész, szóval bízom benne, hogy ezen kívül minden más is klappol majd!
2022. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Christopher Ecclestonnal kezdtem el nézni. Aztán David Tennant oltárira megfogott , zseniálisan hozta a doktor karakterét. Majd mikor Matt Smith váltotta szintén nagyon tetszett. Teljesen eltérő karaktert hoztak, de mégis mindkettőt lehetett szeretni. Aztán Peter Capaldi beköszönt, egy ideig néztem de nem hozta azt a tipikus DW érzést. Már a 11. dokinál érezni lehetett, hogy más fele megy a téma, de Capaldinál kezdett teljesen körvonalazódni, hogy más irányt vett a műsor. Jodie Whittaker karaktere megint feldobta számomra a sorozatot, elkezdtem újra nézni miatta. Majd kiderül mi lesz. Bár ahogy írták, nem tűnik az új színész igéretesnek. Se nem vonzó, se nem kiemelkedő. Számomra mindenképpen a kilencedik, tizedik és tizenegyedik doctor hozta a doctor who lényegét. Lehet maradi vagyok, de nekem azok voltak a kedvenc évadaim.
2022. jún. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem a legjobbakat, a 10. és 11. Dokit nehéz lenne felülmúlni, de mivel visszahozták a speciálba David Tennantet és Russel T. Daviest nekik is feltűnt, hogy erre e pályára lenne jó visszaállni, mert csökkent a nézettség. Nekem 12. és 13. Doki időszakában sem volt bajom a színészi alakítással, de a történetírás elkezdett lecsúszni, a 13.Dokit nagyon sajnálom, mert addigra vált a történetírás olyanná, ami nekem 1-2 epizódot és pár jelenetet leszámítva egyáltalán nem jött be.
dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!