Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Doctor Strange az őrület...

Doctor Strange az őrület multiverzumában és WandaVision? Nem nagyon értem a dolgokat.

Figyelt kérdés

SPOILER SPOILER SPOILER!!



Megnéztem múltheten a új dr. Strange filmet, a héten megnéztem a WandaVisiont, hogy jobban értsem de csak mégjobban nem értem kb.

Szóval! Ugye Wanda miutan Vízió meghalt, irányítása alá vonta a várost bánatában és teremtett magának egy új életet, új Víziót és a gyerekeket. Az emlékeit elnyomta, hogy maximálisan ebben az életben tudjon élni. Miután rajött, hogy az irányítása alá vont emberek szenvednek elnegedte őket, visszavonta a hexet és az emberek a városban visszakapták a saját életüket az ő állatala teremtett kis világ eltűnt a házzal a gyerekekkel és Vízióval együtt.

Ugye a WandaVision legvégén azt látjuk, hogy a kis faházban Skarlát boszorkányként lapozgatja a Setét könyvet és hallja a gyerekek segítségkérését, a Strangeben pedig látjuk is őt újra a gyerekekkel és azt ahogy Skarlát boszorkányként megpróbálja őket elérni DE! most akkor a gyerekek és ő mint Wanda Maximoff mégis létezik egy másik multiverzumban? De hogyan létezhetne ha csak ő hozta létre őket a hexben és eltűnt a teremetett kis világa amikor lebontotta azt. Létrehozta őket ebben világban akkor létrejöttek egy másik multiverzumban is? Ha a gyerekek léteznek valahol a multiverzumban akkor Vízió is?


2022. máj. 18. 10:16
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A másik univerzumban másképp alakultak a dolgok, és lettek gyermekei. Az egész Strange álmával kezdődik, majd később kiderül, hogy az egy másik multiverzum valósága volt, mivel az álmok tuldjonképpen egy másik multiverzum valóságai. Mivel Wanda álmodott a gyerekeről, ezért kellett, hogy legalább egy másikban létezzenek. És igen, máshol akár élő Vízió is lehet. Mint ahogyan máshol halott Strange is van.
2022. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tehát akkor egy másik multiverzumban létezik Wanda a gyerkekkel és egy bizonyos kis erővel, mint egy boldog család. A mi marvel univerzumunkban élő Wanda csak lemásolta őket magának a saját világába?

Ezért eltűntek ebből a világból a másolatok de az "eredetik" léteznek az egyik multiverzumban ahova a Skarlát boszorkány el akarz jutni a Strangeben?

2022. máj. 18. 10:53
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Nem kifejezetten másolatnak mondanám őket, mert fizikailag nem léteztek. De valóban el akart menni értük (ezért kellett America ereje), de azok nem a saját gyerekei lettek volna...

Hogy a másik multiverzumban mekkora ereje volt az ottani Wandának, az szerintem nem derült ki. Mint ahogyan az sem, hogy a Setét könyv és Wundagore léteznek-e másik multiverzumokban?

2022. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Így már kezd helyreállni a kép 😁.
2022. máj. 18. 11:29
 5/8 anonim ***** válasza:

De most a Multiverzum az egy másik idősík amúgy?? Mert a...

SPOILER

.

.

.

.

.

A Loki sorozatban hozták be a Multiverzumot, de ott az idővel hozták összefüggésbe. Ugye idő síkok voltak amik eltértek és ezeket akarták helyre hozni, magyarul akkor egy Univerzumot akartak csak a végén Loki és Silvy (lehet rosszul írtam a nevét, bocs) ezt akadályozták meg? De akkor a Végjátékban mikor vissza mentek az időben azok megint másik univerzumok?

2022. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

"Nem nagyon értem a dolgokat."


Nyugi ezzel nem vagy egyedül. A Végjáték óta kábé értelmezhetetlen az egész MCU története és hogy ki milyen drogot tolt a fejeseknél mikor ezt a zagyvaságot összehányták. Ne lepődj meg hogy semminek nincs értelme, ez már nem az első fázis mikor még érteni is lehetett mi miért történik....

2022. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Lokiban elmondták hogy egy darab szent idő vonal van az adott párhuzamos univerzumnak, mert hogy több párhuzamos univerzum van, saját szent idővonallal, mint amit láthattunk dr strange 2-ben, az hogy pedig ha valaki bolygatja az idő vonalat, az 'idő őrök' (bocs nem tudom hogy van magyarul, angolul láttam a lokit) az adott univerzum szent vonalát őrzik, nem pedig a másikét
2022. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es! Nagyon köszi! Ez valahogy kimaradt nekem a Lokiból, de így már értem.
2022. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!