Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » DC Marvel Crossover filmre...

DC Marvel Crossover filmre érdemes úgymond "várni", vagy nem lesz ilyen soha?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt az a speciális képregény amiben a két univerzum összecsapott egymással, de én kíváncsi vagyok, hogy érdemes egyáltalán filmen ilyesmit "várni" amin a két univerzum találkozik egymással?


Nézőközönsége szerintem lenne.



2022. máj. 19. 03:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy nem lesz.
2022. máj. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

"Nézőközönsége szerintem lenne."

Az lehet (sőt biztos), csak ugye a két univerzum jogait két konkurens nagyvállalat birtokolja, egy-egy karakterük piaci értéke is több milliárd dollár, nincs annyi pénz a világon hogy ilyen megvalósulhasson.

2022. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egyik studio megveszi a másikat akkor meg lehet valositani
2022. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ha az egyik studio megveszi a másikat akkor meg lehet valositani"

Na igen, csak ugye jelenleg még hőven hatalmas tényező mindkettő a filmiparban. Előbb-utóbb persze egyikük kerülhet olyan pénzügyi helyzetbe, hogy a másik potenciálisan felvásárolhassa, de addigra már jó eséllyel egész más lesz az aktuális divat filmek terén, nem a képregényfilmek.

2022. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha lenne is egy marvel dc crossover film az a baj hogy az olyan karakterek mint vasember amerika kapitány vizió fekete özvegy nincsenek már nélkülük meg furcsa lenne
2022. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
#5 Vasember Amerika kapitány Fekete özvegy meg ezek csak az MCU-ban nincsenek, ha crossover lenne valaha is (mint ahogy nem lesz) annak nem kellene feltétlen az MCU/DCEU keretein belül játszódnia, lásd pl. a Sam Raimi Pókember filmek.
2022. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? Szerintem idővel elképzelhető, hogy készül egy ilyen film. Az biztos nagy durranás lehetne...

Azért gondoljunk bele, a 2000-es évek elején szerintem senki egy rozsdás bökőt nem adott volna azért, hogy majd valaha láthat olyan csapat-filmeket, közös történeteket, mint a Bosszúállók vagy Igazság Ligája (még ha ez utóbbi elég gyenge is lett....).

De lásd a Sony is összefogott a "konkurensével" a Marvel Studiossal (Disneyvel), s "kikölcsönözte" Pókembert, hogy a Bosszúállók filmben ott lehessen a karaktere.

Mondjuk a Marvelnél szerintem most ellesznek egy darabig, hogy az X-ment és Fantasztikus Négyest beépítsék az univerzumukba, hiszen megszerezték a jogaikat hosszú idő után....

2022. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
7 az igazság ligája csak a joss whedonos volt nagyon gyenge a snyder cut viszont nagyon jó lett
2022. máj. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Remélhetőleg soha nem lesz ilyen.


2-es!


Nem annyira konkurens ez a két nagyvállalat.


8-as!


A Snyder cut jobb lett, de még így is szar.

2022. jún. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
9 miért lenne szar ha ez jobb mint a másik meg mi az hogy remélhetőleg soha nem lesz ilyen pedig pont hogy kénne egy ilyen film mert mindig is jó lenne láttni a marvel dc karaktereket egy filmben te nagyon hülye vagy hogy iyent irsz
2022. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!