Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a legdurvább jelenet...

Mi volt a legdurvább jelenet amit valaha filmben vagy sorozatban láttatok?

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 20:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Bár előttem már sokan említették, de a Szerb film ilyen szempontból valóban méltó az első helyezésre ezen a listán.


Azon kívül még:

- Requiem egy álomért

- Schindler listája

- Mártírok

- Fehér éjszakák

2022. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Fűrész filmek
2022. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem az Alita a harc angyala egyik jelenete, amikor a nő szeme az agyával együtt ott pislog a formalinos üvegben 😬 Nagyon beleéget a retinámba... 🤯
2022. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az én kérdésem is az lenne, hogy mindenképpen élőszereplősnek kell-e lennie, illetve az, hogy kifejezetten a vizualitásra megyünk-e rá, vagy az is jó, ha inkább érzelmi szempontból megrázó a jelenet(?).
2022. jún. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%

Friss élményként a The Boys sorozatot mondanám pár nap alatt daráltam le egyben a két évadát és a harmadikkal se vártam túl sokat.

Néha még az én sokat látott szememnek és edződött gyomromnak is sok(k) volt néhány jelenet.


Spoiler...

.

.

.

Nyugodj békében Timothy.

2022. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

(nyilván spoiler!)


Nem kifejezetten vizuálisan volt sokkoló, de én attól akadtam nagyon ki, amikor a Gyilkos elmék egyik epizódjában kiderült, hogy az eltűnt karakter húsából készített (asszem) pörköltet vitt a gyilkos az eltűnt "tiszteletére" szervezett ebédre, és azt etette meg az egybegyűltekkel.


+ amiből csak egy trailert láttam, ami nem is volt annyira nyers az emlékeim szerint, de rohadt undorító: human centipede...

2022. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Köpök a sírodra.Mind két rész,de a másodikban,iszonyat a bosszú.

A második feliratos.Ha érdekel gmailon dryveren átmegy simán.Írok egy címet

erre írj ha érdekel. piluakar@gmail,com Nem hinném,hogy lelehet tölteni

bárhonnan.

2022. jún. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb koromban láttam egy jelentetet, ami örök trauma maradt nekem. Nem tudom a film címét, de egy férfit belekényszerítettek egy gumi "koporsóba", betolták egy kályhába ráolvasztották az anyagot a bőrére, aztán szitává lőtték, egy bicskával levágták róla az olvadt anyagot, és egy szétégett, szinte felismerhetetlen kezet törtek le a holttestről, a nő aki letörte, megforgatta a kezében és közben sátánian nevetett. Talán 7 éves lehettem, kapcsolgattam a tvt és véletlenül kerültem erre a jelenetre. Örökre megmaradt bennem, úgy emlékszem el is sírtam magam.
2022. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem Az emberi százlábú volt az, ami olyan szinten gyomorforgató, és undorító volt, hogy nem tudtam végignézni. A második részről ne is beszéljünk, annak már csak az előzetesét sem bírtam.
2022. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!