Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a k-dráma amin...

Melyik az a k-dráma amin sírtatok?

Figyelt kérdés
Jobban örülnék ha nem annyira szerelmes lenne, hanem másról is szólna, de azért jöhet szerelmes is. Én most sírtam életemben először egy filmen, "move to heaven".

2022. jún. 25. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Majdnem az összes történelmiben van olyan rész.
2022. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig mindegyikben amelyiket megnéztem, volt olyan rész, amin sírni lehetett, de durván. Én mondjuk ajánlom a Squid Game -t vagy All of Us are Dead. Thriller, horror kategória mindkettő. Nagyon csekély szerelmi szálak vannak benne, de nem szerelmes abszolút. Nem az a főtéma, max egy nagyon mellék dolognak számít benne a szerelmi szál. Mindkettőre érvényes.
2022. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi, a Squid Game-t már láttam kis majdnem el is sírtam magam rajta. :D

Az All of Us are Dead-ról már sokat hallottam, de még nem láttam. Majd megnézem :)

2022. jún. 25. 20:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

18 again


Kedvenc k-dramam ever, csak ajánlani tudom.

Megható, mindennapi történet, ami bemutat egy családot. ❤️🥹🤞🏻

2022. jún. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszii! :)))
2022. jún. 25. 23:47
 6/10 anonim válasza:
100%

Holnap


Netflixes de imádtam

2022. jún. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2022. jún. 26. 12:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm hat én egyébként elég sokon már.

De a nagy kedvencem amit éppen most nézek és nagyon ajánlom, a The penthouse:War in life.

Nem szerelmes, illetve szerintem nincs benne sok. Én már sokat sírtam rajta, és a főtema nagyon jó.

A Vincenzo es a vagabond.

Nekem ez a top 3 kdramam és mindeharman sírtam. Egyik sem feltétlen szerelmes, a főtema teljesen más. A Vagabond egy merényletről szól a Vincenzo arról, hogy egy ügyvéd és egy maffia főnök osszall, hogy elpusztítsák az ellenséges szervezetet. A Penthouse pedig arról, hogy megolnek egy lányt és arról szól, hogy ki vegig más van gyanusitva. Valamint az emberek be akarnak jutni a penthouseba. Ami a Hera palota legfelső elmelete és ugye a Heraban csak leggazdagabbak laknak.

2022. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszii!! :)
2022. júl. 7. 21:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Kill me heal me
2022. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!