Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek Adam Sandler...

Mi a véleményetek Adam Sandlerről?

Figyelt kérdés

2022. jún. 26. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Viszonylag jó színész, akit nem érdekel a kritikai visszajelzés és a minőség, pusztán csak szórakoztatni akar. Néha elvállal 1-1 drámaibb szerepet, amik szerintem tök jók (pl Üres város, Csiszolatlan gyémánt).


Túlzottan megosztó a proli, alja poénok miatt, amik a filmjei 80-90%-ban megtalálhatóak. Ezek nekem sem tetszenek, de szerintem elvitathatatlan, hogy jó érzéke van a filmezéshez, több olyan vígjátéka is van, ami drámai/megható az agyatlan, buta poénok ellenére is. Ha ezeket elhagyta volna akkor szerintem ünnepelt sztár lenne. Így is az valamilyen szinten, de rengeteg negatívat lehet róla hallani (részben okkal, amit én is említettem).


Röviden: Számomra is megosztó, de én bírom.

2022. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ő filmjein nőttem fel. Lehet akármilyen szar filmje is mindig is egy kedvenc színész lesz számomra. Mindig boldog nosztalgiával tölt el ha a régi filmjeit nézem
2022. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
csak 1 féle karaktert tud jól hozni, ez persze nem baj, agyatlan filmekben Rob Schneiderrel egy sz@r hét után tökéletes agylazító kikapcsolódást jelent. A Sátánkában borzalmas volt, az nem kellett volna. Mostanában kiégést látok nála.
2022. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Endr 72 ***** válasza:
86%
Nem szeretem.A szinkronja kimondottan idegesít.
2022. jún. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!