Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » TVD fanok és a többi vánpírraj...

TVD fanok és a többi vánpírrajongó lennének kérdéseim a vámpírokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lehet a sorozatban van róla szó csak még nem jutottam el odáig szvl emiatt kérlek ne szivassatok.

1. A vámpírok menstruálnak

2. A vámpírok lehetnek betegek(gondolom nem)

3. Ha a vámpírok vmi fertőzött vért isznak attól se lesznek betegek, nem

4. A vámpírok szomjasak( nem vérre, hanem vízre)

5. Miért pont a fakaró öli meg őket

6. A vámpírok meg tudnak fulladni(vízben)

7. A vámpírok érzik ha meleg van vagy hideg vagy nem éreznek semmit

8. A vámpírok is lehetnek fáradtak

9. A vámpíroknak lehetnek gyerekeik

10. Vámpírnak és embernek születhet közös gyereke

11. Ha igen akkor az vámpír vagy ember lesz

12. A vámpírokat is csípik a szúnyogok

13. A vámpírok éreznek ízeket( jó ez vszínű hülyeség)

14. A belső szerveik utána már nem működnek( pl. ha esznek az emésztés működik, vagy a vese, a máj, a tüdő)

Egyelőre ennyi, ha vmelyik kérdés hülyeség akkor bocsi



#Vámpírnaplók #vámpír #Milyenekavámpírok
2022. júl. 5. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
9.-es nem láttam egy alkonyatot se, de a főszereplőknek van gyerekük és mind2 vámpír szerintem már akkor.
2022. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

1. Nem menstruálnak

2. Nem

3. Nem

4. Nem

5. Erre nem tudok neked válaszolni fogalmam sincs, de nem mindegy milyen pontban döfik szíven.

6. Megtudnak, de újra és újra megfulladnak mert ugye halhatatlanok. A TVD azt hiszem 6. évadjában is Stepfan egy egész nyáron keresztül folyamatosan megfulladt.

7. Nem fáznak, bár a melegre nem tudom hogy reagálnak mert ugye a napon is ha nincs a mágikus gyűrűjük akkor felgyulladnak

8. Szerintem elfáradhatnak, mert alszanak is

9. Nem!

10. A Vámpírnaplókban nem, de az Alkonyatban pl úgy volt

11. 18. Éves koráig fejlődik aztán, megáll a fejlődésben onnantól elél akár emberi kaján, akár véren

12. Nem

13. Igen

14. Nem hiszem



Nem tudom mennyit segítettem, de a válaszaim kifejezetten csak a Vámpírnaplókra vonatkoznak kivéve a 10 és a 11 választ :)

2022. júl. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat...
2022. júl. 8. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már rég nem aktuális, no de mindegy.


1. A vámpírok menstruálnak?


Nem, mert a vámpírok is valamilyen szinten élőhalottak. Menstruációkor a petéid kezdenek érni, ezekből egy havonta távozik. A vér a méhnyálkahártya leválása miatt van. Egy halottnak (lásd: vámpírok) nincsenek ilyen funkcióik.



2. A vámpírok lehetnek betegek(gondolom nem)?


Nem lehetnek, mert immúnisak minden betegségre, mivel halhatatlanok.



3. Ha a vámpírok vmi fertőzött vért isznak attól se lesznek betegek?


Attól se.



4. A vámpírok szomjasak( nem vérre, hanem vízre)?


Nem. Csak a vért szeretik igazán. Ez lehet állati vér is, de leginkább az emberit kedvelik.



5. Miért pont a fakaró öli meg őket?


Mivel a vámpírok démoni lények, tehát a sátán "fattyai", ezért logikus, hogy ugye sátán legnagyobb ellensége isten, kinek fia Jézus, akit pedig keresztre feszítettek, ami történetesen fából volt. (talán tölgyfából).



6. A vámpírok meg tudnak fulladni(vízben)?


Valószínűleg igen, bár nem halnak meg tőle. Ami érdekesség, hogy ha nincsenek életfunkcióik, akkor elvileg a tüdejük sem működik, de akkor felvetődik a kérdés, hogy mégis miért fulladnak meg. Nem kell nekik levegő. Elméletben.



7. A vámpírok érzik ha meleg van vagy hideg vagy nem éreznek semmit?


Biztos nem érzik, mert nem emberi lények. Fájdalmat ugyanakkor éreznek, ez megint csak érdekes és fura, mert mivel halottak, elvileg nem kéne érezniük a sejtjeik pusztulását, ergo ha levágod pl. a karjukat, az nem kéne, hogy fájjon nekik.



8. A vámpírok is lehetnek fáradtak?


Nem hiszem. Bár Drakulát sokszor mutatják koporsóban "aludni", ami teljesen érthetetlen, mert az életük fő forrása a vér. Nincs szükségük alvásra, mert ahhoz, hogy ne haljanak meg elég, ha vért isznak.



9. A vámpíroknak lehetnek gyerekeik?


Jó kérdés, de mivel "élőhalottak", ezért "bizonyos" funkciók nem működnek. Pl. nincs merevedésük, vagy ha lenne is, nem lennének életképes spermiumuk, nem tudnak megtermékenyíteni egy nőt, a női vámpírokat meg főleg nem, mert a női vámpíroknak nincs se menstruációjuk, se egyéb olyan funkcióik, amikkel teherbe tudnának esni.



10. Vámpírnak és embernek születhet közös gyereke?


Nem. A 9. kérdésre a válasz, ott leírtam már.



11. Ha igen akkor az vámpír vagy ember lesz?


Értelmetlen a kérdés. A 9. és a 10. kérdésre adott válasz miatt.



12. A vámpírokat is csípik a szúnyogok?


Nem hiszem, mert a szúnyog csak élő "dolgot" tud kiszipolyozni, nem száll a halottakra (vámpírokra). Gondolj a fordítottjára, a vámpír sem eszik a többi vámpírból, mert azok halottak, az ember viszont él.



13. A vámpírok éreznek ízeket( jó ez vszínű hülyeség)?


Igen, biztosan. Elvégre a vérnek is van íze, olyan "vas íze" van.



14. A belső szerveik utána már nem működnek( pl. ha esznek az emésztés működik, vagy a vese, a máj, a tüdő)?


Elvileg nem működnek az életfunkcióik, de ezt a "szabályt" sok filmben és sorozatban felrúgják.

2023. nov. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!