Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Midwich cuckoos: a földönk...

The Midwich cuckoos: a földönkívüliek nem gondolták, hogy az emberek azért akarták őket "megölni", mert ijesztők?

Figyelt kérdés

A könyvet nem olvastam, így ha abban van válasz, akkor arról nem tudok.

Nem teljesen értettem, hogy ők miért nem értették, hogy az emberek miért félnek tőlük? Elvileg nagyon fejlettek, de ezt nem fogták fel?

Megölték azt az első anyát azért, mert el akarta vinni az egyiküket. De mi szükség volt erre, ha ki is tudják törölni valaki emlékeit? Feleslegesen bizalmatlanságot idéztek vele elő.

Először a szovjetek megölték őket és ezért agresszívan reagáltak mindenre, de nem értem, hogy miért nem látták az összefüggést a viselkedésük és a következmények közt?

Plusz egészen az utolsó részég ténylegesen senki sem akarta bántani őket, csak el akartak menekülni tőlük. Szimplán kitörölhették volna az emlékeit annak, aki menekült és akkor nem kellett volna gyilkolni és akkor ők is életben maradtak volna. :(



2022. júl. 6. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A könyvben úgy-ahogy meg is beszélik egymással a dolgokat, hogy hát igazából kezdettől fogva a terv az volt, hogy úgymond átveszik az uralmat

És az emberiséget figyelve felfedezték, hogy békés módszerekkel nem tudnának beilleszkedni, mert ami idegen, és főleg hatalma van, attól az emberek félnek és el akarják pusztítani, így úgy gondolták, ígyis-úgyis háború lesz a vége, úgyhogy ők tették meg az első lépéseket

2022. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként köszönöm a kérdést, nem tudtam, hogy sorozat is készült belőle😄
2022. júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!