Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi kell ahhoz, hogy bekerülhes...

Mi kell ahhoz, hogy bekerülhessek valami univerzális szuperprodukcióba?

Figyelt kérdés
Pl. szívesen szerepelnék valamilyen Marvel vagy Disney filmekbe. Büntetett előélet nem gond? Csak magyarul tudok sajnos és elmúltam már 30. F37

2022. júl. 12. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Szuperprodukció most a Petőfi film lesz (mármint az ára, a 4,3 milliárd lesz szuper) valójában kb 200 millióból leforgatják.

Jelentkezz statisztának több ügynökségnél.

2022. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Hihetetlenül jó kapcsolatok a komoly tehetségen kívül.
2022. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Aha. nem tudsz angolul, de amcsi szuperprodukcióban szeretnél szerepelni...


Esetleg mint ajtókitámasztó, vagy konkrétan mire gondoltál? :-D

2022. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom egyből főszerepet szeretnél 😂 Az M-612. sz. nyomtatványt kell letöltened és az "Amerikai elnöknek jelentkezem" rubrika helyett a "Hollywoodi filmcsillag szeretnék lenni"-hez kell tenni az x-et 😂
2022. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Háborús filmekben lehetsz statiszta akit lelőnek, másra szerintem nagy esélyed nincs.
2022. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 angol nyelvtudás nélkül az sem lehet... a rendező, segédrendező mellett nem áll tolmács angolul mondják mit kell csinálni. Akit lelőnek a háttérben az már kicsit kifinomultabb feladat nem csak arról szól hogy elesel és kész, oda már nem raknak be 0 km-s embereket (inkább anonim, kezdő kaszkadőrökkel csináltatják).
2022. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha lany lennel, lehet lenne otletem. 😅😉
2022. júl. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!