Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ez a film, (ami az Amerikai...

Mi ez a film, (ami az Amerikai pitéhez hasonló vígjáték lehet)?

Figyelt kérdés

Annyira emlékszem csak belőle, hogy középiskolás fiúk voltak, azt hiszem a főszereplő csak le akart feküdni valakivel. És majdnem összejött neki egy csaj, aki normálisnak tűnt, aztán kiderült, hogy egy domina és elővette a bilincset meg a korbácsot. Az egyetlen másik részlet amire emlékszem, hogy az egyik fiúnak ki kellett műteni az egyik heréjét.

Nagyon régen láttam és egyre jobban idegesít, hogy nem tudom, hogy mi ez.



2022. júl. 14. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Cool túra
2022. júl. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
VadKanok, most ment valamelyik nap a TV-ben. :)
2022. júl. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Vad kanok. Amerikai pitéhez abban hasonlít, hogy szexközpontú vígjáték + szerepel benne Shannon Elizabeth, de nem középiskolás fiúk a főszereplők, hanem már felnőttek (fogadást kötnek, hogy ki marad a legtovább nőtlen és a két utolsó agglegény közül az egyiknek nagyon kell a pénz...)
2022. júl. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Wow, milyen gyorsan választ kaptam arra, amin mar evek óta gondolkozom, hálásan köszönöm!
2022. júl. 14. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
4.:Szívesen! :)
2022. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ráadásul 24 órával maradtál le arról hogy újra láthasd a TV-ben :D :D


De kéthavonta egyszer tuti leadják. :D

2022. júl. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cool túra
2023. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!