Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van más is aki inkább Sith...

Van más is aki inkább Sith lenne mint Jedi?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a Jedi-k a jó oldal stb, de én olyan személyiség vagyok akihez inkább a Sith-értékek állnak közel.


Pl önállóság, függetlenség, kicsit talán önzés is stb


Más is van így ezzel?



2022. júl. 23. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk a sithek világképének lényege nem épp az önállóság, meg a függetlenség, sokkal inkább a hatalomvágy, az önzés (nem kicsit), becsvágy, stb.
2022. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább a fejvadász és a hírszerző ügynök munkája érdekel, mint Sith-nek vagy Jedinek lenni :D


Mind Jedi-nek, mind Sith-nek lenni kötött, nem önálló vagy független.


Jó, egy hírszerző ügynök se éppen független, de nekem akkor is jobban bejön.


Ha viszont mindenképpen választanom kéne a Jedi és a Sith lét között, akkor inkább lennék Jedi tábornok, és összehaverkodnék a klón katonáimmal :D

2022. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sötét Jedi lennék, akit csak a saját mocskos vágyainak a kielégítése érdekel, nem pedig a galaxis feletti uralom.


De ha csak a Jedik és Sithek közül lehet választani, akkor Sith lennék. A sötét oldalon jobban tudnám kamatoztatni az ön és világgyűlöletemet.

2022. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én régen sokat tanulmányoztam a jediket /=a jó oldalt/, de később rájöttem, hogy megvezetés az egész.

/örök szolgálat, semmi önállóság, nulla független gondolkodás/

Ma már a Sith-ek érdekelnek. A jediket unalmasnak találom, a nagy Sith karakterek sokkal átfogóbb, teljesebb és hitelesebb, valósabb képet nyújtanak számomra.


Néhány dolgot megértettem ezekből a dolgokból, de nem szeretném "köz kinccsé" tenni! Bocs. :)

/Nagy-mély tartalmak ezek. Ha hiszed. Ha nem hiszed./


Egyet azért csak meg osztok:

"A Sith/ek/ felé az fordul, aki át lát a jediken."

2023. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!