Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen mesét nézzen a másfél...

Milyen mesét nézzen a másfél éves kisfiú?

Figyelt kérdés
Nyilván olyan kéne, ami le is tudja kötni és amiből tanul is.

2022. júl. 23. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Egy másfél éves semmit nem fog tanulni, és lehetőleg nulla képernyőidőt kellene adni egy ennyire kis gyereknek, mert utána olyan szinten ráfügg a nézésre hogy semmi más nem fogja tudni lekötni.

Még a 6-7 éveseknek sem ajánlott napi 1 óránál több idő, amibe az összes képernyő beleszámít.

2022. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

1

Ennyi butaságot összehordani...

2022. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem se nézzen ennyi idősen rajzfilmet.
2022. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
És neked, ennyi ésszel, gyereked van?!
2022. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
52%
Bing
2022. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
85%

1,5 évesen még sok megzenésített mondókát néztünk, azokat énekeltük közösen. Közben tárgyakat, állatokat, színeket tanultunk a videó részéből.

Bing nyuszi, Kisvakond is bevált. Az, hogy mesét néz a gyerek, nem azt jelenti, hogy leteszem elé és otthagyom. Mi beszélgetünk róla, miközben nézzük. Azt is kiemelem közben, mi az, ami a valóságban azért nagyon nem úgy van, és elmondom valójában ez hogy néz ki. Sok szót, kifejezést, érzelmet megtanult már belőlük, használja is őket. 2 éves, mindenhol köszön, tökéletesen használja a tessék, kérem, köszönöm, szívesen szavakat. Persze ehhez az is kell, hogy tőlünk is ezt hallja, ne csak a meséből lássa. Nap közben a mesében látott szituációk közben eszébe jut, mit csinált ilyenkor a meseszereplő. És ebből megint elindul egy beszélgetés. A memóriáját is mozgatja vele. Szerintem azért nem ördögtől való ez...

2022. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az egyik legjobb ilyen mese a Pocoyo. Fehér hátér előtt játszódik könnyen megkülönböztethető szereplőkkel, egyszerű, rövid történetekkel, így nagyon könnyen érthető és követhető kicsiknek is. És ami pluszpont, hogy felnőttként is nagyon szórakoztató. De jó még szerintem a Pingu és a Molang is. (Természetesen ilyen kicsi gyereket nem szabad hagyni órákig mesét nézni. De ezek a kicsiknek készült mesék többnyire 5-7 perces epizódokból állnak, nem lesz semmi bajuk tőle, ha egy-két részt megnéznek.)
2022. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Bebe kacsa, de tényleg csak nagyon kevés nézés ajánlott, én heti pár alkalommal 5-10perceket tudok elképzelni.
2022. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mickey egér játszótere. Imádja a fiam és még tanul is belőle. Heti 2-3x belenézünk, persze ô nem az a fajta aki megül a fenekèn, de a bevezető zenét végig bugizza velem, aztán jön is velem tenni-venni. Szerintem az teljesen rendben van ahogy a 6-os is leírta részletesen. Én is így próbálom megközelíteni.
2022. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 020310192051759397 ***** válasza:

Barba család, a Bajkeverő majom, Peppa Malac, Caillou, Micimackó,Thomas a gőzmozdony, Postás Pat, Bob a mester, Kisvakond, Halász Judit:Csiribiri, Mickey egér játszótere, Bob és bobek vagy Franklin.


+ Még olyan más mesék, amik ne legyenek több szálon futó történetek. Legyen mesélőjük, aki elmagyarázza, ki mit lát, hall, érez, gondol.

2022. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!