Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Baljós árnyak" (Star Wars)...

A "Baljós árnyak" (Star Wars) annyira rossz, hogy már jó?

Figyelt kérdés

2022. júl. 26. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem szimplán jó, de ízlések és pofonok.
2022. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó film a hibái ellenére is.
2022. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten tetszett, bár a Naboo-i háttér valamiért a Windows háttérre emlékeztet :D

Mint a legtöbb filmnél, a könyvet ez se múlta felül, de azért nem volt rossz :D

2022. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Igen
2022. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

vannak nagyon jó dolgok benne.


pl


a zenéje nagyon jó.

a fogatverseny nagyon jó

a kardpárbaj nagyon jó

a szereplők bemutatása nagyon jó


vannak gyengéi, talán a legnagyobb a nabooi csata, ahogy ugrálunk a jelenetek között. önmagában mindegyik jó lenne, de így összevágva... igazából az endori csata lett újraforgatva.

2022. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az eredeti trilógia régiessége után mindmáig élvezhetetlen film marad. A Klónokat és a Sitheket valamiért már jobban toleráltam utána (oké, a Klónokban a szerelmesek nyaralását nem).
2022. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tislerics Máté ***** válasza:
100%
Jar-jar idétlenkedései, Anakin tragikusan rossz és Padmé unott színészi játéka tényleg ront az összképen. Minden más viszont szerintem iszonyú menő benne! Az egyik kedvenc SW filmem. Már akkor is imádtam, amikor kijött.
2022. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne rossz amikor ez nagyon is jó volt az új trilogia az ami rossz
2022. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előzmények legjobbja. Eszméletlen módon kitágítja a Star Wars univerzumot a saját korában. Egzotikus, patinás űrhajók. Nubian és Naboo cirkálók egy a birodalom idején már letűnt gazdagságot mutatnak be. Belelátunk valamelyest a galaxis politikai életébe és hétköznapjaiba. Ez mindig közelebb hozza az adott univerzumot. Kiváló, emlékezetes zenék születtek a filmhez. Dual of the Fates mai napig az egyik leghíresebb Star Wars zene. Ahogy a kardpárbaj is rendkívül jól koreografált. A fogatverseny pedig leszedi az ember fejét. Emlékszem minden rokonnál azzal ment a házimozi promózása:)

De a CGI sok helyen sajnos nem öregedett jól. Megnéznék egy remasterelt verziót.

2022. aug. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!