Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a House of the...

Szerintetek a House of the Dragon-nak is lesz hasonlóan epic főcímdala, mint a Trónok Harcának is volt?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=s7L2PVdrb_8&ab_channel=Gameo..

Erre gondolok!

Szerintetek lesz?



2022. aug. 13. 08:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
13 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak szerintem most nem térkép lesz, hanem családfák.

A családfák esetleg varsafák is lehetnek és mindegyik családnak van egy fája, ha összeházasodnak, akkor két ág egybefonódik, ha pedig gyerekük születik, akkor az összefonódásból új hajtás fakad.

Ahogy a réginél a térképre mindig új helyszínek kerülnek fel, úgy ennél a varsafa úgy változik, ahogyan házasodnak és új családtagok születnek.

Pl. az elején a Targaryen és Arryn egybe van fonódva és kinő belőle Rhaenyra, de aztán az Arryn rész elkorhad, a Targaryen rész tovább növekszik és egybefonódik a Hightowerrel, amiből kinő Aegon, Aemond, Helaena és Daeron, aztán Aegon és Heleana ágai is egybefonódnak és így tovább.

Sokaknál láttam ezt az elképzelést. Mivel az eredeti sorozattal ellentétben nem tervezik egyik családtagot sem kivágni (szerencsére), ezért szerintem is a családfák praktikusabbak most, mint a térkép.

2022. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!