Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fantasy műfaja jelenleg a...

Fantasy műfaja jelenleg a reneszánszát éli?

Figyelt kérdés

2022. aug. 23. 09:53
 1/6 anonim válasza:
80%
Fejtsd ki, mégis mit értesz az alatt, hogy a famtasy reneszánsza!
2022. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Könyvekben inkább.

Filmeknél és sorozatoknál inkább csak a butaság nyerő. A legtöbbet a nagy stúdiók elrontanak, mert nem értik meg, hogy az emberek mit szerettek meg bennük, pl. ilyen a Wheel of time vagy a Rings of power.

2022. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

„Könyvekben inkább.”


Rengeteg fórumban arra panaszkodnak, hogy az elmúlt 15 évben említésre méltó fantasy író nem került elő. (Én is velük értek egyet.)

2022. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
(3-as vagyok) Ebből adódik, hogy említésre méltó könyvek sem bukkantak fel.
2022. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

3. Fórumokban sok mindenről kárognak.

Én meg nem értek velük egyet. Általában öregebb emberkék/boomerek, akik szerint régen minden jobb volt. Majd kihalnak.

2022. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig rengeteg nagyszerű fantasy író került elő az utóbbi 15 évben is. Mark Lawrence, Anthony Ryan, Patrick Rothfuss, Scott Lynch, Brian McClellan, R. F. Kuang, csak, hogy néhányat említsek.

Szóval szerintem mondható, hogy reneszánszát éli, jobbnál jobb könyvekből válogathatunk.

2022. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!