Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot nézheti egy...

Melyik sorozatot nézheti egy 14 éves az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Carnival row

Euphoria

American horror story

Dark

The walking dead

Watchman

Supernatural

Westworld

Sleepy hollow

End of the fucking World

Black mirror

The strain

Aranyélet

Wayward pines

Riverdale

Scream queens

Vikings

Daredevil

True blood

Jessica Jones

Blacklist

Punisher

Ozark

Shameless

Locked up

You

Mr robot

Gotham

Game of thrones

Sex education

The order

A boszorkányok elveszett könyve

Legion

Criminal minds

Dead to me

Carnivale

Doom Patrol


2022. aug. 28. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Én bármelyiket engedném. Persze van ezek közül, amelyik nem mindenkinek való, de tiltani úgyse nagyon tudod, ha akarja, úgyis hozzájut.

Ha viszont arra vagy kíváncsi, hogy melyik hivatalosan korhatáros, azt egyszerűbb kigugliznod, vagy ránézned az ajánlásokra.

2022. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amiket biztosan meg nézhet azok:

Supernatural,

Riverdale,

Scream queens,

Shameless (habár van ott pár eléggé szexuális jelenet és ha én 14 évesen felnőttel nézném, akkor eléggé kínosan érezném magam)

Sex education (ez nem annyira grafikus, de a szex oktatásárol szól, de szerintem 14 éves simán nézheti)

A boszorkányok elveszett könyve (habár már nagyon rég láttam es nem tudom teljesen miről szolt, viszont nem hiszem, hogy túl durva lenne a sztori)

End of the fucking world


Amit nem biztosan kéne látnia egy 14 évesnek:

Game of thrones ( nagyon sok szexuális jelenet családtagok között is, grafikus halálok. Én 14 évesen biztosan nézném ezt mivel alapból a sztori nagyon király és ha nem lenne rossz a utolsó évadja, akkor az egyik legjobb sorozatom lenne, viszont ha egy felnőtt szeretné nézni ezt a sorozatot egy 14 évessel, akkor az a 14 éves eléggé kínosan fogja magát érezni sok jelent miatt)

You (nagyon jó sorozat, viszont mégis egy stalkerrol szól, én 14 évesen ezt is meg nézném, de nem tudom ajánlanám e valakinek aki 14) 20/f

2022. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Kifejezettem a

Euphoria (szerinem 14 éves nézheti ezt a sorozatot, de nem felnőttel. Habár a sorozat drogfüggőség ről is szól, de nagyon jól reprezentálja azt mert ha meg is mutatja a jó oldalait és azt amiért mások használják, akkor a másik oldalát is meg mutassák, hogy ez mennyire szar és mennyire elveszik benne az ember)

American horror story ( nem láttam az egészet, de a 3 évadja nagyon jó volt és szerintem nehezeti egy 14 éves)

Westworld (Én asszem 14-15 évesen néztem, de nekem nem nagyon jött be mert nem teljesen voltam érett megérteni a sztorit)


Csak ezeket láttam.

2022. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiket. Az End of The Fucking World-öt és a Szexoktatást kifejezetten ajánlom. Azok nagyon jók.
2022. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lett volna a válasz, ha leírtad volna eddig milyen sorozatokat ( néz(he)ett. A felsoroltak között vannak könnyebb fajsúlyúak mint pld: Ozark, Westworld, bár az erőszak és a testiség tetten érhető. Daredevilt simán ajánlanám, az egyik legjobb Marvel sorozat, viszont a Punisher már sokkal erőszakosabb, brutálisabb sori( a kedvencem). A You simán nézhető bár inkább várni kellene vele 2-3 évet. A Trónok harca minden tini kedvence, noha a szexualitás és az erőszak ábrázolása 16+ ossá teszi a sorozatot. Na de sárkányok és Emilia Clarke miatt kihagyhatatlan. A szexoktatás, Euphoria, és még pár a felsoroltak közül a tiniket célozza meg, de a 16 körülieknek gondolnám.
2022. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. Ezek mind 16+-sok.


Amiket az én 14 éves lányom néz:

Családi Titkok

Veled Is Megtörténhet!

A Gyanú Árnyékában

Magánnyomozók

Csendes Szörnyetegek

2022. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os, ez most komoly? A gyanú árnyékában rosszabb, mint bármilyen 16+-os sorozat. Egy háborúban szolgált, sok minden borzalmat látott embernek is rémálmai lesznek azoktól a borzalmas színészeknek csúfolt idiótáktól. Itt legalább van egy-kettő jó sorozat igazi színészekkel, igazi művészi értékekkel. (Pedig én igen ritkán nevezek egy sorozatot művészetnek, de ezek között van néhány ilyen.)
2022. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Az American horror story-t, az End o the fucking World-t, a Shameless-t nagyon ajánlom, egyik kedvencem, Sex Education-t is szerintem simán. Az eufória necces,én láttam de nem mindenkinek ajánlom.
2022. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Mit gondoltok ugyanezen szempontok alapján az Umbrella Academy-ről és a Lost in Space-ről?
2022. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!