Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fiu bemutatja a családjának a...

Mocorgó kérdése:

Fiu bemutatja a családjának a barátnőjét film címe?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt láttam, és már akkor se volt új. Annyira emlékszem, hogy a srács elviszi bemutatni a barátnőjét a családjának. Azt hiszem a fiunak van egy huga, aki férjhez készül menni. Az anyjuk ragaszkodik hozzá, hogy egy régi menyasszonyi ruhát viseljen az esküvőn, a húg megkéri a ezt a bizonyos barátnőt, hogy segítsen, ő pedig átalakítja. A család jobb szeretné, ha a fiu a régi barátnőjével jönne össze, ezért őt is meghívják magukhoz. Elmennek túrázni is, külön a lányok, külö a fiuk. A család versenymániás, mindig mindenben nyerni akarnak. A végén elfogadják a lányt, megkapja a nagyi régi varródobozát, és megtörténik a lánykérés.

Csak ennyire emlékszem, de remélem valaki ráismer. Az a baj, hogy youtube-on volt elmentve a film, csak azóta leörölték, így esélyem sincs megtalálni.



2022. szept. 1. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Bocsi, az offért, de

tudom, tudom... a túra alatt a sátorból varr ruhát. És a boltot végül a fiú húga kapja meg, vagy valami ilyesmi.

De most, ha megfeszülök se jut eszembe a címe. :(

2022. szept. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz az! Úgy örülök, hogy valaki ráismert! Ha majd esetleg eszedbe jut, légyszíves ne habozz megosztani velem. :D
2022. szept. 2. 11:17
 3/5 A kérdező kommentje:
vagy ha esetleg egy szereplő/színész neve eszébe jut valakinek, már az nagy segítség lenne!
2023. máj. 31. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Azóta se jutott eszembe a címe. Pedig kerestem mindenhogy, mert én is megnézném újra.
2023. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de eddig én sem jártam sikerrel. Remélwm valaki megszán minjet, és leírja a címét. Már az ia hatalmas segítség lenne, ha tudnám legalább egy szereplő nevét, aki benne volt, vagy hogy miben játszott még, de így sajnos nincs sok esély😟
2023. szept. 5. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!