Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kaméleon c. film a valóságban?

Kaméleon c. film a valóságban?

Figyelt kérdés

Mit gondolsz a filmről?

Elítéled Gábort, vagy inkább ügyeskedőnek tartod?

Mi lett volna,ha "kis vadra megy" és soha nem bukik le?

A mai világban szerinted mennyire aktuális a "kaméleon" jelenség? Te felismernéd?

Én nagyon szeretem ezt a filmet,mert fordulatos, elgondolkodtató! Remek alkotás

Minden válasz érdekel!

Mindenkinek megy a felpontozás! /részemről/

32/N



#kaméleon #nőcsábász #házasságszédelgés #Az illúzió drága mulatság #Az vagyok akinek látni akarsz
2022. szept. 3. 19:36
 1/4 TR75 ***** válasza:
100%

Elég jól megmutatja egy sötét triádhoz tartozó ember viselkedését.

Szerintem manapság nagyon aktuális egyéni és társadalmi szinten is.

Fel lehet ismerni az ilyen embert, ha felkészült vagy arra, hogy összefuthatsz egy ilyen személlyel (gyakorlatilag 100% az esélye; az más kérdés, hogy célpontja is leszel-e), vagy ha régebben volt dolgod hasonlóval, és egy életre megtanultad a leckét.

2022. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem a film alapjául szolgáló könyv íróját. Ő valós események alapján írta meg a könyvet, vele történtek meg a csalások.


Szóval, a kérdésedre válaszolva, hogy mennyire aktuális: igen létezik, aktuális. Nem történik meg sűrűn szerencsére, de megtörténik.


És tök mindegy, hogy "kis vadra megy", akkor is le tud bukni és bezárják.

Ahogy az a valóságban is megtörtént.

2022. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ebből írtam a szakdolgozatom és nagyon is sokszor megtörténik, csak sokan szégyenlik, hogy átverték őket és emiatt nem tesznek feljelentést.

Főleg, ha valami komolyabb beosztásban dolgozik a nő stb.

Ugyan ez igaz férfiakra is, de ott a homo oldalról.

2022. szept. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat!

Vannak még gondolkodó emberek!!!!

Jöhetnek még válaszok, minden vélemény érdekel, bár ahogy nézem, nem valami népszerű ez az elgondolkodtató kérdés :)

2022. szept. 4. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!