Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is borzalmas lett...

Szerintetek is borzalmas lett a gyűrűk ura hatalom gyűrűi c.sorozat?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tetszett nekem.

Szerintem lényegében meggyalázták vele az eredeti művet és a filmeket.


Kezdjünk ott,hogy minden második karakter legyen az Tünde,Törp,ember,gyaplabu afro amerikai.


Aztán ott vannak a párbeszédek a sorozatban egyszerűen semmit mondóak.


Továbbá minden férfi karakter legyen az Tünde,Törp,ember életképtelen b@lfaszn@k van ábrázolva,szemben a talpraesett "tökös" nőkkel szemben.


És akkor még meg sem említettem,hogy 3. rész után nem érzem,hogy úgy haladna is bármerre a cselekmény.


Egyáltalán nem érzem azt az izgalmat amit egy jó sorozatnál,hogy várom a következő részt.



2022. szept. 12. 08:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Bevallom, én Tolkien tisztelőként és rajongóként nem merem megnézni... :D
2022. szept. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Szerintem nem veszítesz vele semmit.

Én szerettem a régebbi filmeket,de ez....


Úgy ültem le,hogy nem volt semmi elvárásom a sorozattal kapcsolatban.Három rész után,több mint 3 óra alatt kb.

Tetszett a sorozatból összesen 4-5 perc.

A többin csak bosszankodtam.


Hogyan lehet egy törp fekete,afro amerikai?

Mégis milyen evolúciós előnye származik abból egy olyan fajnak ami a föld alatt a sötét bányákban élnek,hogy fekete?


Annyira túl tolják,annyira logikátlan az egész.

2022. szept. 12. 09:57
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
A Gyűrűk Ura címet kéne elvenni és nem lenne rossz. Sima fantaziként nézhető, de számomra nincs Gyűrűk Ura hangulata
2022. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Én még sajnos nem láttam, de a Vajákból kiindulva pont le fogom szarni ki milyen színű. Sosem érdekelt az ilyesmi.

Csak azért reménykedem, hogy nem fog hasonlítani a Hobbitra. Az a filmtrilógia egy bűnös erőszak volt az eredeti művön.

Ez egy sorozat, tudható, hogy kevés a sztorialap amire írták, így legalább arra nem lesz gond, hogy nem követik az eredeti sztorit. Kíváncsi vagoyk rá, majd megírom, ha megnéztem.

2022. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A hobbit se volt egy nagy szám,de örültem volna ha egyáltalán megközelíti a hobbit szintjét,de nagyon messze van attól.
2022. szept. 12. 10:25
 6/20 A kérdező kommentje:
Különben még Elon Musk is kiposztolta,hogy Tolkien forog a sírjában ettől...
2022. szept. 12. 10:29
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem miért fanyalogtok a Hobbit filmek miatt, hiszen- ha nem is akkora szinten- de az is páratlan, a képzeletet utazásra invitáló trilógia volt. Na ez az ami hiányzik a sorozatból. No name színészek, gyatra alakítás, lapos, semmitmondó dialógus... az egész annyira lelketlen... esküszöm én próbálom szeretni a Hatalom gyűrűit, és olyan nagy bajom sincs a többszínűséggel( sőt, szerintem a színes srácnak van egyedül tünde kinézete) de ez a sorozat nem érdemli meg, hogy egy napon említsék az említett elődökkel.

Nem akarom elhinni, hogy a világ legdrágább sorozatához, nem lehetett szerződtetni ismert, jó színészeket. S ha már említették a Vajákot, Henry Cavill szintű karakter még a kanyarban sincs a Hatalom gyűrűiben. S amit a blavikeni piacon mutatott kardforgatásból...

2022. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Bár eléggé nyögvenyelősen indul, de ettől függetlenül nekem tetszik. Szerintem van benne potenciál és kíváncsi vagyok milyen lesz a későbbiekben.

Amúgy meg érdemes elvonatkoztatni Peter Jackson filmjeitől, ugyanis a sorozat Tolkie műveit csupán alapul veszi és nem egy konkrét művét dolgozza fel. Szóval eléggé szabadon kezelhetik az egészét, így a színesbőrű karakterek is megférnek benne. De egy fantasy-ban meg aztán pláne belefér az ilyemsi, hiszen nem a mi világunk szabályai és törvényszerűségei alapján működnek. Úgyhogy felesleges abból kiindulva bármilyen logikát is keresni benne.

2022. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

A Hobbittal az a gond, hogy rövidebb idő alatt olvasod el a könyvet, mint nézed meg a trilógitá:D (komolyan, a hangoskönyv 6 óra, a 3 film együtt 10 óra).

Az egész egy bődületesen unalmas harcjelenetparádé. Az első rész még egész jó volt, de a második simán uncsi, a harmadik meg konkrétan egyetlen nagy harcjelenet és annyi. Belebszva egy halom fanservice-el, hogy a hülye is értse, hogy ez most Gyűrűk Ura akar lenni. Egy kupac szar az egész, egyszer láttam, többet soha többé.


A LOTR filmek azért (is) annyira jók, mert hűen követik akönyveket. Nyilván sokmindent így is kivágtak, és azért volt amit leegyszerűsítettek (pl a szellemhadsereg, ami így kissé logikai bukfenc is, hogy miért nem használták ki jobban, stb..). De egy fix és teljes műre lett írva.


Ez a sorozat viszont teljesen az alkotók munkája lesz, nem támaszkodhatnak Tolkienra érdemben.

2022. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Elon Musk... gondolom a kritikának semmi köze ahhoz, hogy régóta folytatott rivalizálás van közte és az Amazon tulajdonosa között, több fronton is. De miért kérdezed a véleményeket, ha a választ- te vagy más- nem bírod elfogadni?
2022. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!