Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a legszomorúbb south park...

Menőcsajszi72 kérdése:

Mi a legszomorúbb south park rész/jelenet?

Figyelt kérdés
Szerintem: 19/06, a szakítós résznél sírtam

2022. szept. 27. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amiben Kenny meghal. :'(
2022. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
10. évad 1. rész. Séf bácsi volt a kedvenc karakterem. 😭
2022. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is Kenny halálát akartam írni :D
2022. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Kenny meghal c. rész. Mert korábban kb minden részben meghalt, úgy, h ügyet sem vetettek rá, ebben az epizódban pedig nagyon nagyon drámaian fel van vezetve, mély beszélgetésekkel, érzelmekkel.

De az Elkenődve (talán ez a címe) epizód is érzelemdús, bár ez romantikus szempontból.

Mindkét részben nagy hangsúly van a zenei aláfestésen, érdemes fülessel megnézni.

2022. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Egyértelmű, hogy a Kenny meghal epizód. Hozzátenném nagyon hiányzik a sorozat, a South Park-on nőttem fel, mindig is a kedvencem volt. Nem tudom mi van az írókkal, de nagyon kezdik elengedni a sorozatot, nem hinném, hogy sajnos sokáig fog még futni. Simán lehetne pedig olyan, mint a Simpson család, sosem fogynának ki az ötletekből, mivel amúgy is jelen történéseket dolgoznak fel általában.
2022. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a Kenny meghal című epizód az. Úgy éreztem, a "végleges" halálával elrontották az egész sorozatot, mert ez után már nézhetetlen és élvezhetetlen lett. Igaz, hogy visszahozták és javítottak valamelyest, de a sorozat már nem olyan, mint az első négy évad. Mondjuk, azért volt egy-egy epizód, ami beleégett a memóriámba, mert azok tényleg jók voltak. Pl. az rész, amikor az osztály egy élő múzeumba látogatott, Cartman és Butters azonban meglógtak kézen fogva. A Medvedisznóemberes részen meg jókat lehetett nevetni. :D

Akkor nézem a South Parkot, amikor rám tör a nosztalgiázás. Ilyenkor nem nézem meg az összes részt, hanem elolvasom, miről szól. Ha valamelyik tetszik, megnézem.

2022. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
22%
Nem tudom, mert sosem néztem.
2023. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!