Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaha folytatják még a NANA-t?

Valaha folytatják még a NANA-t?

Figyelt kérdés
Baromira imádtam a sorozatot. Megnéztem vagy 3-4x már az évek alatt és vagy 100x elsírtam magam, srác létemre...
2022. okt. 1. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Az írónő ugyan már elvileg jól van már egy ideje de nemhiszem, hogy fojtatni fogja. Nem volt róla szó azóta sem és ekkora kihagyás után lehet úgy gondolja nem érné meg.

Ha tobbet szeretnél tudna a történetből olvasd el a mangát az sokkal tovább viszi a storyt.

2022. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olvasás nekem a halálom. Ezt az egyetlen egy animét néztem meg csak. A karakterek bejöttek, a szinkron, meg úgy az egész.
2022. okt. 1. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd nagyvonalakban elmesélem a fontosabb eseményeket amik a mangában vannak benne.
2022. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó lenne! :D
2022. okt. 1. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Nana anyja előkerül, kiderül, hogy született gyereke Nana után.

Kiderül kicsoda Misato.

Ren meghal egy autóbalesetben.

Shin összejön Reirával.


És hirtelen most ennyi főbb és jelentős storyszál jutott eszembe majd átpörgetem a mangákat és megírom ha van valami ami még fontosabb.

2022. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ohh. Mostmár méginkább csak várom a folytatást!
2022. okt. 1. 16:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!