Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondolsz a Lucifer nevű...

Mit gondolsz a Lucifer nevű sorozatról?

Figyelt kérdés

2022. okt. 8. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett, kár, hogy vége lett. Szerintem érdemes megnézni.
2022. okt. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a nyomozós meg a természetfeletti sorozatokat akkor nagyon jó. Én nagyon szerettem. Egyik kedvenc sorozatom mert nagyon szeretem tom ellis hangját meg akcentusát :D
2022. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nagy kedvencem, kívülről fújom az egészet, egy évvel ezelőttig párhavonta újranéztem, de annyira elb'szták az utolsó évadot, hogy azóta sem voltam képes hozzányúlni. Nagyon hiányzik, szinte minden nap eszembe jut belőle egy-két jelenet, mégsem bírok nekiülni. Soha többé nem fogok megnézni semmit, amit a Henderson-Modrovich páros ír.
2022. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Imádtam de nekem a vége már kicsit sok. Ez az egész csináljunk Istent az Ördögből dolog nekem már túltolás volt. Egyébként a sorozat, mint sztori nagyon jó ötlet, a színészek szintén nagyon jók, egyszer mindenképp érdemes megnézni.
2022. okt. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10/9 De csak azért mert az utolsó évad tényleg olyan lett amilyen.

Nagyon szeretem, nagyon jól megmutatja a jó és a rossz folytonos vívódását, azt, hogy Lucifer ki is valójában és sok helyen egyébként hiteles is. :)

2022. okt. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egészen az 5. szezonig nagyon tetszett és - szexualitástól eltekintve - spirituálisan valóban nagyon hiteles. Örülök, hogy végre megmutatták az igazi Lucifert. Aki nem sátán. :-) Viszont a 6. szezon végét nagyon elrontották - logikátlanul csak drámázásra fektetve - és már korábban is logikátlan volt a Pokol hosszabb ideje. Ez az egy körülmény az, ami már mégsem illik bele a valóságba és teljesen butaság volt kitalálni.
2022. okt. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!