Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ilyen népszerű a Strange...

Miért ilyen népszerű a Stranger Things?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem értem hogy miért mindenki csak a Stranger Things-et szereti. Vannak nagyon jó sorozatok még. Vagy akár valami teljesen más. Már amúgy az egész Tiktokom is ezzel van tele. Már komolyan hiányoznak a Charli fanok xD. Mert már amúgy nem Charli, Addison fanok vannak, hanem Millie, Sadie fanok. Én egyébként láttam már az ST-t, és tényleg tök jó de azért nem viszem túlzásba. Mert manapság már csak az lehet pl Harry Potter rajongó akinek mindene IS olyan. De igazából engem csak az érdekelne hogy miért PONT a Stranger Things, mindenki kedvence. Marvel, Anime, Harry Potter stb. Ezeket már mindenki elfelejtette?

#sorozat #film #Stranger Things #miért ilyen népszerű az st
2022. okt. 22. 00:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

1. Írtam egy xD-t kb de mindegy. Mellesleg a "kajak" is lejárt lemez, úgyhogy megnyugodhatsz. :)


2. Képzeld el az St még mindig nagyon túl van hype-olva.


3. Amúgy nagyon látszik hogy csak veszekedni akarsz. De felőlem nyugodtan szólj be másoknak, és veszekedj. De nem süllyedek le a te szintedre.

2022. okt. 23. 19:48
 12/16 A kérdező kommentje:

Visszatérve a ruha témára én szerettem volna egy barátomnak rendelni Stranger Things-es pulcsit, és megnéztem a H&M-nél, Pull&Bear-nél meg még pár ruhaboltál. Nem hogy a méretében nem láttam, egyik méretben sem volt. Ami azt sugallja hogy azokat nagyon sokan veszik. Még mondjuk a HP-s ruhákat nem annyira.


Na mindegy is, ez volt az utolsó amit írtam

2022. okt. 23. 19:56
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogadod el a válaszokat, azt hiszed "betámadtunk" és bármit írnánk eldöntötted, hogy már pedig így van, igazad van, PONT. Ennek tükrében pedig nem volt értelme kiírnod a kérdést.


Konkrétan a legnagyobb brand jelenleg a világon a MARVEL és azt is ellenpéldának hoztad fel a ST-szel szemben. Tényleg bármit írhatnánk, ha ezer ellenpéldát hoznánk, alátámasztva tényekkel, az sem érdekelne

Igen, a ST egy felkapott sorozat, de mint írtam, ez is csak egy a sok közül. Amit megy a Dahmer is, az brutális, amit az MCU 10 éve megy az a csúcs. A Star Wars 40 éve töretlenül nagyot megy. A Harry Potter már kicsit kevésbé, de amúgy az is. A Trónok harcáról/Sárkányos házáról nem is beszélve, konkrétan a fél világ erről beszélt, mint ahogyan az MCU-ról is stb stb stb.


Nem tudom milyen körökben mozogsz, mi ültette el a fejedben azt az infót, hogy a ST a legfelkapottabb, de nem. Felkapott, ez tény, ezt nem vitatom, de nem jobban, mint más népszerű franchise-ok és sorozatok. A Nagy pénzrablás meg a Squid game is nagyot ment a közelmúltban, ahogyan az Arcane is. Nem tudom mennyit kellene felsorolnom még. :)

2022. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A Marvel meg a HP ugyanúgy népszerű ma is. Menj át a könyvek kategóriába, évek óta minden kb 5. kérdés a HP-ről szól.
2022. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

En szerintem azert ilyen népszerű, nagyon sok kiskamasz nezi. Ok odavannak erte, mert van benne eleg sok remiszto jelenet, de megsem tul durva. A gyerekem iskolajaban rohadt sok 12 ev koruli gyereket latok hellfire club-os poloban.

Ez a sorozat szerintem tobb korosztalyhoz jut el. Kb 9 - 99-ig nezik.

2022. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én a Szomszédokat, a Familia Kft-t, és az X-aktákat szeretem. És akkor mi van? Ettől talán megáll a Föld?
2022. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!