Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok, hogy David...

Mit szóltok, hogy David Tennant visszatér a tizenegyedik Doctor szerepében?

Figyelt kérdés
Èn nagyon örülök neki, ő volt az egyik kedvenc főszereplőm. Viszont olvastam, hogy Rose Tyler is visszatér, de nem Billie Piper alakítja majd, hanem egy színesbőrű színésznő. Amivel semmi bajom nem lenne!!! Csak Billie fehér nő volt szőke hajjal.

2022. okt. 29. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Az a karakter nem Billie Piper karakterét alakítja, hanem Donna lányát, Rose Noblet, akit Rose után neveztek el.

Tehát egy új karakter, Donna lánya, csak Rose a neve. (Amúgy meg transz színésznő. Ugyanaz, aki a Heartstopperben is játszik.)

2022. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Várom. Reménykedő vagyok, hogy lehet még újra jó a Ki vagy, doki?. Russell T Davies is visszatér!
2022. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ohh akkor valamit félre értelmeztem. Köszi az infot ♥️
2022. okt. 29. 19:41
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem tizenegyedik (11.) hanem tizennegyedik (14.)


Korábban meg a tizediket játszotta (10.), akit azóta három másik (11-13.) követett. Szóval most a tizennegyedikként tér vissza a korábbi tizedik.

2022. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen elírtam. De aki követi az eseményeket tudja mire gondoltam.
2022. nov. 12. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:
2022. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már nagyon várom, csak addig hozzák hozzák vissza Russel T. Davies-t, ameddig David Tennant-et, vagy utána is marad?
2023. okt. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd meglátjuk.
2023. okt. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!