Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Idő Kerekében az újjászület...

Az Idő Kerekében az újjászületett sárkány csak akkor lehetne nő, ha valójában egy transz férfi (vagy hasonló?)?

Figyelt kérdés

A lelkek vagy a saidinhoz (férfi) vagy a saidarhoz (női) vannak kötve(?). Ha pl. valakié a saidinhoz, akkor férfiként születik meg.

Kivéve néhány esetet, amikor "rossz" testbe születnek. De attól még a lelkének megfelelő részt fókuszálja, tehát ha saidarhoz van kötve, akkor nem fog hirtelen csak azért saidinnal fókuszálni, mert férfinak születik.

A sárkány a saidinhoz kapcsolódik. Akkor miért gondolja bárki is, hogy a lányok közül valaki a sárkány? Nem saidarral fókuszálnak?

Még ha a sorozat előhozakodik is ezzel, hogy a sárkány lehet biológiai nő, akkor is nem olyan személyt kéne keresniük, aki rossz testbe született, tehát lényegében transz?

Vagy rosszul értem?



2022. nov. 10. 22:45
 1/1 A kérdező kommentje:

*Azt hittem valami ilyesmi változtatás volt, amikor Logain látja Nynaeve fonatait. Ugye férfi csak a saidint láthatja, a nő meg csak a saidart.

Azt hittem, hogy a sorozat így mutatja meg, hogy Nynaeve saidinnal fókuszál, mert átírták. De később nem adnak arra magyarázatot, hogy Logain miért látta a fonatait.

Mert akkor lett volna értelme annak, hogy valaki Nynaevet hiszi a sárkánynak.

De akkor ő most mivel fókuszál? Valaki értette ezt?

2022. nov. 10. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!