Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bella hogyan tudott terhes...

Bella hogyan tudott terhes lenni egy vámpírtól?

Figyelt kérdés
Miután láttam a Vámpírnaplókat azóta sokszor elgondolkodtató számomra, hogy akkor az Alkonyatban racionális magyarázattal, Bella hogyan tudott terhes lenni Edwardtól?

2022. nov. 20. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Hát emlékeim szerint arra sincs racionális magyarázat a filmben,hogy a vámpírok miért csillámlanak a napfényben..Miért pont erre lenne?
2022. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom neki is volt farka,meg cucc is.
2022. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Mert így lett megírva a sztori. Gyakorlarilag ennyin múlik az egész.
2022. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem teljesen értem, hogy mi köze van a Vámpírnaplóknak az Alkonyathoz?
2022. nov. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Az erekcióhoz kellett copkodnia Edwardnak egy kis friss, meleg vért...
2022. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Az Alkonyatban a vámpír-ember hibrid úgy tud keletkezni, ha hím vámpír egy ember nővel párosodik. A vámpírok teste nem tud változni, viszont a várandóság változással jár, ezért egy nőstény vámpír nem tud gyereket kihordani.

Ember nő esetében viszont még lehetséges, viszont a kicsi felemészti az anya testét. Bella azért éli túl, mert átváltoztatják.

Egyébként meg nyilván azért tudnak szaporodni egymással, mert a vámpírok is emberből lettek, így az ivarsejtjeik még kompatibilisek lehetnek egymással.

2022. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

#6 Oké, de ha a vámpírok teste nem tud változni, akkor:

1. Edwardnak hogy állt fel?

2. Edwardnak hogy termelődtek hímivarsejtjei?

2022. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

7. Ezek közül egyik sem jár annyi fizikai változással, mint egy terhesség, ahol teljesen átalakul a test, hogy hordozni tudja a magzatot.

Ezek csak sima hétköznapi folyamatok.

2022. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Engem inkább az foglalkoztatott, hogy a vámpíroknak mindene hideg, milyen lehet szexelni vele? Oké, nyilván nem olyan hideg mint egy jégkrém, de na...
2022. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#4 Pontosan annyi köze van, hogy számomra miután láttam a Vámpírnaplókat sokkal hitelesebb az a természetfeletti folyamat,mint az Alkonyatban. Sokkal ésszerűbben alkották meg. Részletekbe menően. Hiszen meghalt az az ember és egy természetfeletti lény lett így kapott "egy második esélyt". Csak hogy ez az Alkonyatban nem ad tiszta képet arról, hogy basszus mi történik. Hiába lett így megírva. Tisztában vagyok vele.

Egyszerűen az ember ilyen, szeretne magyarázatot kapni s tovább gondolni a történetet. Ezért kérdezlek titeket, hogy nektek mi a véleményetek.❤

2022. nov. 21. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!