Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt eddig a legdurvább...

Melyik volt eddig a legdurvább és legfélelmetesebb horror film amit valaha is láttatok?

Figyelt kérdés
Már minden horror és sci-fi filmet láttam és kíváncsi lennék saját tapasztalatokra is. Köszönöm!
2022. nov. 23. 02:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
16%
Semmilyet sem merek megnézni, nem hiányoznak az évekig tartó rémálmok.
2022. nov. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Kör filmek.

Az nem tűnt gyerekként elképzelhetőnek hogy egy pszichopata láncfűrészes gyilkos majd pont hozzánk tör be mészárolni, viszont tv minden szobában volt és az enyém pont az ágyamra nézett.

2022. nov. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A kör filmeket én is imádtam. Most így felnőtt fejjel sajnos már egyik sem tud igazán megrémíteni, de gyerekként még nagyon féltem az átok 2 után is. Kayako egy ijesztő jány. [link]
2022. nov. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
A legjobban a Paranormal Activitytől féltem. Amin a legjobban kiborultam az a Silent Hill volt, az a rész, amikor - SPOILER - elégetik a rendőrcsajt - SPOILER VÉGE.
2022. nov. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%
Emberi szàzlàbú.. A legdurvàbb horror amit valaha láttam. Nem ajànlom senkinek
2022. nov. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%
Kötél idegeim vannak így engem se az emberi 100 lábú se semmilyen horror nem tud megbotránkoztatni gyerekként se tudott, jóízűen megkajáltam azok mellett is xd. De a kedvenceim a Fűrész filmek, Terrifier filmek.
2022. nov. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
23%
#6 akkor érdemes lenne szakembert felkeresni ha ilyen brutàl filmek semmilyen érzést nem vàltanak ki nàlad :D
2022. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Evvel nem dicsekednék
2022. nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
Attól mert nem vagyok olyan gyenge gyomrú meg elpuhult mint a mai legtöbb ember nincs szükségem szakemberre xd. Egy állat halála jobban megvisel, hamarabb sírom el magam és lesz rossz érzésem pl. A Hacsi a leghűségesebb baráton mint ezektől a filmektől.
2022. nov. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
17%
#9 na itt a gond. Ha egy àllat halála jobban megvisel mint egy emberé xd
2022. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!