Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Magyarországon mekkora a Star...

Magyarországon mekkora a Star Trek rajongótábora?

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Viszonylag nagy. Találkozóik is szoktak lenni.
2022. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akik hajlandóak is találkozókra menni talán 30 (néha 40) ember. (Mondom ezt úgy, hogy régebben magam is szerveztem ST találkozókat a fővárosban.)

Hogy mekkora a rajongó tábor jelenleg? Nem tudom, de régebben sem voltunk többen kb. 200 embernél.

Szóval a viszonylag nagy megfogalmazás, költőien túlzó számomra.

2022. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mézga Krisztina ***** válasza:
80%

Sztem nagy, csak nálunk nem volt (s sztem még ma se) divat sci-fi rajongói klubokat szervezni, sőt azzal se dicsekedni, h vki sci-fi-rajongó.

A komolyabb sci-fiknek (pl. a Revolution sorozat, a Humans sorozat, a Battlestar Galactica sorozat, az Ex machina film stb.) itthon azért nincs akkora sikerük véleményem szerint, mert ezekhez kell némi csillagászati, asztrofizikai, informatikai-robotikai, szociológiai, pszichológiai stb. érdeklődés is. Ezek nem sci-finek álcázott akciófilmek (vagy mesefilmek, fantasyk), The Rockkal a főszerepben. Sztem ezek elértéktelenítik a jó sci-fiket.

A ST sorozathoz tartozó régi filmek tudományosan sem rosszak, az újabbak pedig sokkal jobbak minden szempontból.

2023. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VikATanacsTalan ***** válasza:
100%
Én még sosem voltam Star Trek találkozón klubban, de azért van vagy 294 órám a Star Trek Onlineban, kb. az összes mozifilmet láttam (mondjuk amiket J. J. Abrams rendezett, azok, hogy úgy mondjam, nem tetszettek), és a sorozatok nagy részét is. Star Trek Picard 2. évadát még csak elkezdeni sikerült. Úgyhogy +1 fő már van. :)
2023. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!