Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc Star Wars szerepl...

Ki a kedvenc Star Wars szereplőd és miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tartanék egy kis közvélemény kutatást a Star Wars-szal kapcsolatban. Ki a kedvenc szereplőd és miért? Melyik karakterrel tudtál a legjobban azonosulni? Melyik a kedvenc részed?


Fejtsétek ki a véleményeteket! A válaszaitokat előre is nagyon köszönöm! :)



2023. jan. 8. 20:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Jabba. Ő is szeret zabálni.
2023. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Darth Vader - engem mindig is az ilyen rossz, de azért mégsem a végletekig gonosz karakterek vonzottak.
2023. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Obi wan. Mindig tartototta magát az elveihez, pozitívan látta a dolgokat.
2023. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, mindegyik kommentet likeoltam🙂


3-as: egyébként nekem is ő a kedvenc karakterem, az általad említett okok miatt is. :)

2023. jan. 8. 22:22
 5/23 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nekem a 2 robot és Csubi a kedvencem tetszik, hogy emberi tulajdonságokkal ruházták fel őket. Sokat nevettem rajtuk.
2023. jan. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Han Solo. A jó oldalon mindenki másnak már-már émelyítően makulátlan az értékrendje, mintha csak egy alsó tagozatos iskolai tanmese erkölcsi eszményeit sorakoztatnák fel. A talpraesett zsiványsága nélkül unalomba fulladt volna az egész trilógia.
2023. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Emily ***** válasza:
100%
Szia! Nekem Luke Skywalker a kedvenc szereplőm, mert igaz célokért és igaz elvek szerint harcol és mint minden Skywalker ő is kész bármikor az életét kockáztatni, akár feláldozni azokért, akiket szeret. Ő az a fajta klasszikus hős karakter, aki napjainkban már sajnos kicsit kezd kiveszni történetekből.
2023. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Darth Maul. 😀
2023. jan. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Hű! Nagyon érdekes, és jó érveket írtatok, nagyon tetszett! Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt!


És persze, várom a további válaszokat. :)

2023. jan. 11. 05:58
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Kylo Ren: a felé irányult folyamatos elvárások miatt tudok azonosulni vele, mostanában főleg az egyetemre bekerülés terén.


Obi-Wan: a körülményekhez képest a jó oldalon maradás végett, illetve hogy igyekezett jóvá tenni a hibáit.

2023. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!