Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mitől sikeres rajzfilm a Bob...

Everlight kérdése:

Mitől sikeres rajzfilm a Bob Burgerfalodája?

Figyelt kérdés

#Bob Burger,s
2023. jan. 10. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre kb. 2 éve próbálok rájönni, de nem sikerül... Nekem egy kicsit gagyinak tűnik mondjuk a Family Guy-hoz képest, de talán azért, mert jóval lightosabb. A karakterek viszonylag jól el vannak találva és kellően pörgős is a történet, de valahogy mindig hiányérzetem van, hogy ebből sokkal többet is ki lehetne hozni.
2023. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem egyszerre a realizmus és egy nihilista világkép jut eszembe.De nekem gyengék a poénok.
2023. jan. 10. 23:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem azért tetszik, mert nagyon emberi és mert elég egyedi történetek vannak benne. Például találnak a kölykök a tengerparton egy nagy darab ámbrát, vagy elmennek megkeresni a kétseggű kecskét... :D És nem az van, hogy huszadszorra is feldolgozzák a star warst vagy a 12 dühös embert egy-egy epizódban. Mondjuk én nem vagyok filmeken röhögős, szóval a poénok kevésbé érdekelnek, de én találok a Bob Burgersben azt is.
2023. jan. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!