Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek várható valamikor...

Szerintetek várható valamikor Twilight 6?

Figyelt kérdés

Sokan azt írják, hogy a Hajnalhasadás 2. része is csak bónusz rész volt, meg hogy Stephanie Meyer minden szálat elvarrt, de szerintem olyan lett a befejezése, aminek akár folytatása is lehetne. Én most nem hallottam ilyenről, de hátha van aki jobban követi az eseményeket.


***SPOILER LEHET***

Mert ugye arról volt szó, hogy a Volturi megöli Renesmeet, aztán mégsem tették. Amikor távoztak, akkor Aro azt mondta, hogy MA nem fogunk harcolni. Aztán meg Jacobnak bevésődött Renesmee, a vége meg olyan sejtelmes, hogy akkor most szerelmesek lesznek, ha igen akkor főképp Edward ezt hogyan tolerálná, vagy csak ilyen testvéries-védelmező kapcsolat lesz az övék.

Így simán el tudnék képzelni még egy részt, amiben mondjuk a Volturi üldözőbe veszi a családot, vagy épp Jacobot üldözné a család a szerelmükért, vagy ilyesmi 😁



2023. jan. 11. 14:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint filmben gondoltam, mert azt tudom, hogy 4 részes a könyv, illetve azóta már kijött még egy rész, amiben lényegében nincs semmi új, csak Edward szemszögéből mutatja be a dolgokat.
2023. jan. 11. 14:36
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Talán előzményt csinálnak belőle, vagy mellékszálat. Túl nagy pénz van/volt benne hogy veszni hagyják.
2023. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetne de nem lesz. Nem akarja tovább nyúzni nem olyan mint rowling
2023. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%

Lesz majd, de könyv.

Meyer mondta, hogy még három vagy kettő regényt tervez.

2023. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!