Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik olyan magyar film,...

Létezik olyan magyar film, amely annyira sikeres/elismert lett, hogy angol nyelvre is szinkronizálták?

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 10:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az eredetileg HBO-ra készült Besúgónak biztosan van angol szinkronja, azzal találkoztam. Gonolom hozzá hasonlóan készülhetett az Aranyélethez is, de azzal nem találkoztam.

Azt nem tudom, hogy miután az HBO-ról lekerültek a Közép-Európai saját gyártású tartalmaik és átkerültek a Sky Showtime-ra, ott is megtartották-e, ahogy azt sem, hogy más országokban mennyire elérhetőek.


Netflixre elég sok magyar film felkerült, de hogy ezek mind kaptak-e angol szinkront is, vagy csak feliratot, azt nem tudom.


Újabban egyre több magyar filmnél látom, hogy a budapesti mozi vetítésnél egészen sok angol feliratos vetítésük is van. Láttam ezt a most megjelent Semmelweisnél is, korábban a Magyarázat Mindenre esetében is.


Szoktam is ezeket a vetítéseket ajánlani magyarul nem értő külföldi ismerősöknek. Úgyhogy engem is érdekel az angol szinkronos magyar filmek/sorozatok listája!

2023. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!