Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Tom és Jerry rajzfilmsorozat...

A Tom és Jerry rajzfilmsorozat szerintetek durva vagy inkább humoros?

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a felnőttek mindenbe bele akarnak látni minden baromságot. Gyerekfejjel ilyenek eszünkbe se jutnak. 1990-ben születtem. Tom és Jerry mesék voltak az egyik kedvenceim. Semmi durva nem volt számomra. Egy gyerek ártatlan gondolkodását nem szabad összekeverni a felnőtt gondolkodással.


A leendő gyerekemmel inkább fogok régi Tom és Jerry-t nézni, mint olyan meséket, amiket mostanság csináltak, amik inkább szólnak felnőtteknek semmint gyerekeknek.

2023. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekfejjel nem az, mert nem az erőszakot látod benne. Felnőttként nyilván az, ahogy a vicc szerint a Resszkessetek betörők gyereke is durván szocipata és több olyan sérülést okoz ami a valóságban halálos lenne. De még olyan elborult konteók is léteznek, hogy a Toy Story 3 a zsidó holokauszt allegóriája.


A Tom&Jerry már csak amiatt is egy más minőségi szintet képvisel, mert egy klasszikus rajzfilm. Azok az undorító 3D-s animációk amiket most a gyerekcsatornákon adnak, rossz ránézni.

2023. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Egy kicsit tényleg durva, de szerintem semmi baja nincs ettől a gyereknek. Ez rajzfilmerőszak, egyetlen épeszű gyerek se veszi komolyan. Én nagyon szeretem ezeket a régi rajzfilmeket, rengeteg volt, amit a Cartoon Networkön játszottak a '90-es években. Sajnos a mai rajzfilmek gagyin vannak megrajzolva és ostobák.
2023. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként imádtam, nagy ritkán nosztalgia miatt még ma is előkerül, tömény nosztalgikus szórakozás, egy másodpercre nem jut eszembe (és gyerekként sem jutott) egy mozzanatot is komolyan venni belőle. Ez egy rajzfilm, aminek a szórakoztatás a célja, semmi egyéb.
2023. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Rózsaszín párducot is kedvelem, mai napin megnézem. Mármint a rajzfilmes változatot. Van egy hasonló, az Oggy & the Cochroaches, de az már nincs olyan jó.
2023. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4%
#1 nem mese hanem rajzfilmsorozat
2023. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én gyerekként nem szerettem, nekem túl erőszakos volt és unalmas. Gyerekfejjel megfogalmazva, nekem nem volt vicces az, amikor a szereplők bántják egymást. Scooby-Doon és a Varázslatos iskolabuszon nőttem fel, azokat imádtam. Ízlés kérdése szerintem :)
2023. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!