Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty little liar, vámpírnapl...

Pretty little liar, vámpírnaplókhoz hasonló sorozat?

Figyelt kérdés
Most a teen wolfon vagy walking deaden gondolkoztam, hogy megnézem. Vagy ha tudtok más ilyen túlélős sorozatot az is jöhet:D

2023. márc. 14. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen más történet. Nincsenek benne semmiféle lények.

Egy tini thriller.

Mondjuk nekem felnőttként is tetszett :)

2023. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sabrina elképesztő kalandjai, Riverdale, the originals, legacies, odaát, the winchesters
2023. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Teen Wolfot és a Walking Deadet is nagyon ajánlom. Emellett biztos láttad már a PLL spin-offját, az Original sint, de ha nem, akkor ajánlom.


Pretty Little Liarshoz talán még hasonlít a Tagged, illetve ott van még a Scream nevű sorozat is, habár az egy kicsit már talán durvább kategória. Hangulatban szerintem amúgy a "The lying game" is szóba jöhet, az is tini dráma, meg egy kissé ott is ott van ez a misztikusság, illetve a One of us is lying is jó sorozat.


A Vámpírnaplókhoz hasonló pedig talán a The Secret Circle, Buffy the vampire slayer. Ezek olyan szempontból hasonlóak, hogy tartalmaznak természetfeletti lényeket, és tinikről szól.


Ha pl. Teen Wolfhoz is érdekel hasonló, akkor ott a Bitten és a Wolf pack. A Walking Dead mellé pedig a Z-nationt is tudom ajánlani.

2023. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!